Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt sosem fogom megérteni....

Én ezt sosem fogom megérteni. Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a legtöbb férfi hazug?

Engem eddig 2 barátom vert át és csalt meg.

De nem értem miért kell belehazudni a szemembe, hogy szeret és hogy bizonygatja hogy nem volt semmi.

Sosem fogom megérteni azt, hogy miért az a megoldás 2 ember között, hogy megcsalja egyik a másikat. És hogy nem lehet megbeszélni hogy ez nem megy és nem szereti egyik a másikat, ez legalább őszinte lenne.

De miért olyan a legtöbb férfi hogy belekezd egy kapcsolatba hitegeti a lányt és közben félremegy és amikor kiderült még akkoris tagadja.

Akkor ne kezdjen kapcsolatba ha tudja hogy hűtlen.


2010. szept. 15. 14:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
naiv az aki kapálozik a kapcsolatért meg beszélgetni akar miközben a másik fél már menne kifelé belőle akár a sarki hentessel akár a szomszéddal csak ki a szar a kapcsolatból.Na az a naiv aki nem veszi észre h lejárt lemez és csak addig kell mig nem jön egy másik helyette.
2010. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16:46os nem arról van szó, hogy aki megcsalt valakit az fel lenne mentve, de szerintem azt mindig észre lehet venni, ha valami probléma van, és aki ennek ellenére vakon hisz, azt nem lehet sajnálni.
2010. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A hűség döntés kérdése,de a férfiak nagy része ösztönlény,és az eszét a két lába közt hordja.És van,aki meg tudja fékezni,van aki nem.A megcsalókat felmentők nézzék meg a Közelebb című filmet,sokat lehet tanulni belőle az emberi kapcsolatokról.
2010. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És nem lehet általánositani, a nők sem külömbek. És még csak nem is kell hibásnak lenned hogy megcsaljanak,kiteheted te a lelked akkor is megcsalnak ha akarnak. Nekem a feleségem ment félre, ja és kinek oldotta meg valaha a párkapcsolatát hogy félre ment, ahelyett hogy a párjával beszélnék meg az problémát!Szerintem undoritó dolog a megcsalás, és óriási önbizalom ölő! 33/f
2010. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
18vagyok.
2010. szept. 16. 07:15
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy a legtöbb esetben itt a válasz?:

"kapálozik a kapcsolatért meg beszélgetni akar miközben a másik fél már menne kifelé belőle"

És az igazság az, hogy valamilyen szinten gyengék vagyunk mi pasik. Vagy túlságosan nagy empátiával állunk a dologhoz.

Nem szeretnénk bántani a nőt azzal, hogy kidobjuk várunk arra, hogy ráébredjen nincs tovább.

Csakhát ugye közbe indulunk a másik után.



Akinek pedig az a véleménye, hogy várni kell x. időt a sexel hát.. nem tudom

2010. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szivem,utolsó,ez nem empátia,hanem gyávaság.Te mit szólnál,ha a feleséged is ilyen marha nagy empátiával viseltetne irántad,és ágyról-ágyra szállna,míg te rádöbbensz,hogy nincs tovább?
2010. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
07:39! Szegény fiú, még kiderül, hogy azt kell sajnálni, aki őszinteség helyett csak átveri a szeretett nőt. Empátia címszú alatt. Most sírjak, vagy nevessek??
2010. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!