Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt sosem fogom megérteni....

Én ezt sosem fogom megérteni. Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a legtöbb férfi hazug?

Engem eddig 2 barátom vert át és csalt meg.

De nem értem miért kell belehazudni a szemembe, hogy szeret és hogy bizonygatja hogy nem volt semmi.

Sosem fogom megérteni azt, hogy miért az a megoldás 2 ember között, hogy megcsalja egyik a másikat. És hogy nem lehet megbeszélni hogy ez nem megy és nem szereti egyik a másikat, ez legalább őszinte lenne.

De miért olyan a legtöbb férfi hogy belekezd egy kapcsolatba hitegeti a lányt és közben félremegy és amikor kiderült még akkoris tagadja.

Akkor ne kezdjen kapcsolatba ha tudja hogy hűtlen.


2010. szept. 15. 14:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

24N

Engem is csaltak már meg. K*rva sz*r érzés.

DE!

Ne általánosítsunk. Sok férfi van, aki nem hazudik, sőt, sok nő van, aki hazudik. Általánosítani nem érdemes. Majd megtalálod azt, aki nem kamuzik. Fontos, hogy mindenkinek add meg azt a bizalmat, hogy ő nem olyan, mint a korábbi. Egyébként meg -annak ellenére, hogy már velem is történt ilyen- én azért arról nem feledkeznék meg, hogy egy kapcsolat mindig két emberen múlik...

2010. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az utolso valaszolonak
2010. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%
igen a 15:07 teljesen jot irt. Nagyon sok no naiv.Csak az ilyen noket lehet becsapni.ha a no okos vilagosan es tisztan latnia kell parja oszinteseget,vagy hazugsagat.
2010. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%

Énis egyetértek 15:07el.

hacsak elméletileg szeret, és megcsal, megis érdemled, ha vele maradsz, választási lehetőség mindig van. te ezt választottad.

lehet lepontozni, de én így gondolom.

2010. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Sosem hazudok,felvállalom ha hibázok,mert van gericem és büszkeségem. 19/F

Jah,s nem csalom meg a bnőmet,pontosan azért mert baromira beletaposok a lelkébe ezzel,s annak semmi értelme.


ui.: Engem egyszer csaltak meg,s nem akarom h bárkinek is miattam kelljen átélnie ezt. Szóval...nem csak apasik hazudnak.

2010. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem megcsaltak csak hazugságokat kaptam.Szeret de most képtelen folytatni a kapcsolatot mert zűrös az élete aztán 2 hét múlva új nője volt.Máig nem jöttem rá mi értelme ilyeneket hazudozni miért nem lehet megmondani hogy nemszeretlek vége van kész pont.
2010. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
Én is egyetértek 15:07-el. Az, hogy azt mondja valaki hogy szeretlek, még nem biztos hogy ugy is gondolja.A legjobb barátnőm is ez a tipikus naiv nő, és ha még én adok neki tanácsot, hogy figyelj ez a fiu átver, akkor még rámsértődik meg. Ő féléven át könyörgött a barátjának, hogy vegyen neki eljegyzési gyűrűt.Na ez gáz.Az már régen rossz, ha ezt mondani kell.Ezenkivül meg is csalta őt a fiu.És a barátnőm visszafogadta őt.Na, ha valaki egy ilyen jelből nem szűri le, hogy a pasi nem szereti őt,akkor az tényleg megérdemli...
2010. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
33%

Ha egy kapcsolastot nm az egmás iránti szeretet,megértés,tolerancia tart össze,hanem csak a szex,akkor torvényszerú,hogy előbb -utóbb vagy a nő vagy a férfi megcsalja a párját. Nagyon sok a hűtlen nő is!

Ha egy nőnek nincs önérzete,és minden kívánságát teljesíti a pasinak, néhány nap vagy hét után már lefekszik vele,akkor miért becsülné a férfi? Neki így csak egy nő a sok közül!

Ha a férfi megcsalja a nőt,akkor a nő is tehet róla! Nem mindig csak a másikat kellene hibáztatni,hanem magunkat is!

2010. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy mennyien felmentik itt a megcsalót, a megcsalt felet meg butának állítják be, aki megérdemli a sorsát. Félelmetes ez az empátia, ami manapság uralkodik a világban.
2010. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
15:21 Persze, hibás voltál, de egyáltalán leült veled megbeszélni a dolgot vagy rögtön félrek.rt? Mert könnyű félremenni, de a másikkal tisztázni a helyzetet, hogy ez így nem oké azt már nem, mi?
2010. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!