Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt sosem fogom megérteni....

Én ezt sosem fogom megérteni. Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a legtöbb férfi hazug?

Engem eddig 2 barátom vert át és csalt meg.

De nem értem miért kell belehazudni a szemembe, hogy szeret és hogy bizonygatja hogy nem volt semmi.

Sosem fogom megérteni azt, hogy miért az a megoldás 2 ember között, hogy megcsalja egyik a másikat. És hogy nem lehet megbeszélni hogy ez nem megy és nem szereti egyik a másikat, ez legalább őszinte lenne.

De miért olyan a legtöbb férfi hogy belekezd egy kapcsolatba hitegeti a lányt és közben félremegy és amikor kiderült még akkoris tagadja.

Akkor ne kezdjen kapcsolatba ha tudja hogy hűtlen.


2010. szept. 15. 14:59
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Ez annyira gyerekes dolog hogy félremegyek mással.

Abba nem gondol bele, hogy ezzel a másiknak hatalmas fájdalmat okoz és megkeseríti a hátralévő életét, mert benne marad a bizalmatlanság mással szemben is?

És ez mérgezni fogja a többi kapcsolatát, mert nem érzi már magát a megcsalt személy szerethetőnek és értékesnek?

És ezzel csak hazugságot hazugságra halmoz a megcsaló, és rossz kép alakul ki róla?


Bocsánat a nagyon filozofálásért, de ezt jól esett kiírni és érdekel is.

SAJÁT SZTORIK IS JÖHETNEK.

2010. szept. 15. 15:02
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert megszokja a kényelmet,a biztos szeretetet,szexet udvarlás nélkül,és nem akarja elveszíteni,mert kényelmes.De a lehetőséget azért kihasználja.
2010. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán azt nem értem, hogy miért kell mindig hazudni. Apám is ilyen...anyát sokszor átvágta. De már anya is rájött milyen sajnos...Pedig lehetett volna másképp is.

Ebből eredendően (amilyen apám) nem nagyon bízok meg egy fiúban sem. Mindig ott van a kétely. De persze biztos vannak kivételek...Sajnos én ezt láttam. :S ...és látom mostanság is.

Nem értem...valakit ez kielégít ,hogy ha hazudhat másnak vagy mi?-.-" Elég gyerekes. Főleg úgy, hogy kapcsolatban van..Akkor előszőr szakítson a párjával, és csak azután csalja meg. Nem gondol bele a tettei következményeibe. Olyan undorító ez az egész dolog. =/

2010. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%

Ennek egyetlen értelme van, pontosabban nem értelme, hanem oka: a pasi nem szerelmes. Pont.

Aki nő pedig olyan pasival él, akiről tudja, hogy nem szerelmes belé (látszik, érezni!!!), azt én nem tudom sajnálni. Ha nem jó nekik, ne legyen a pasival. Ha meg jó nekik, fölösleges panaszkodni.

2010. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:)

Hát figyelj utolsó, én nemtudom... engem elméletileg szeret a pasim... de szerintem megcsalt. Bár bizonyítja az ellenkezőjét, de kételkedem:( Csak akkor 1. minek bizonygat? 2.miért mondja h szerelmes belém?

2010. szept. 15. 15:09
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: sajnáld csak egész nyugodtan az ilyen nőket. Mert őket átvágják. A "párjuk" azt hazudja nekik, hogy szerelmes beléjük. Miért nem sajnálod azt, akit egy hazug szemétláda átver, csak azért, hogy legyen egy ingyencselédje?
2010. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
15:07 akkora ordenáré butaságot írtál...
2010. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
23%

Szóval! Ez egy nagy dilemma egyre nagyobb! Ahogy haladunk előre a korban minél több embert csalnak meg, nem csak a férfiak ilyenek. El kell gondolkozni, hogy mennyire vagyunk odaadóak pl. a sexben szókimondó leszek!

Bekapja, lenyeli a nő ha a férfi ezt szeretné?

Vagy szeretné, de nem mondja ki, mert azt gondolja, hogy ugyse tenné meg.

Netán nem megy bele szerepjátékokba a nő.

Esetleg más testére vágyik, mert a meglévő már megunt ám eldobni mégse akarja, mert amúgy jó vele.

Vagy egyszerüen csak kalandra vágyik.

Hangsúlyoznám a nők se szentek!

Lehet, hogy a barátod téged szeret érzelmileg csak közbe más testre vágyik.

A kérdésre a választ csak a megcsaló tudhatja, de nem mondja el a megcsaltnak.

Ha ilyet észreveszünk tovább kell lépni.

Ez csak egy vélemény.

27/f

2010. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
Engem anno féléven át csaltak a legjobb barátnőmmel,viszont hibás voltam én is,mert elfelejtettem h van párom és csak a diplomán agyaltam,ő volt az utolsó,mindig kifogás volt ha közeledni akart hát közeledett máshoz.És lehet lepontozni de megértetttem h miért is,és egyiküket se hibáztathattam,Mert én is sáros voltam a dologban.
2010. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
15:07-es miért írt hülyeséget? szerintem igaza van.
2010. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!