Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így élni vagy mit...

Hogy lehet így élni vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A családommal teljesen megromlott az alapból sem fényes viszonyom. Mindig én voltam a feketebárány, de mióta édesanyám októberben meghalt azóta az egész rokonság teljesen rám szállt és már nem igazán tudom elviselni ezt a helyzetet. A báttyám ellenemfordított mindenkit a rokonságból mert olyanokat hazudozik rólam hogy én egész nap nem csinálok semmit csak fekszek pedig én vagyok pont az aki helyette megcsinál mindent is a rokonok pedig hisznek neki pedig pontosan tudják milyen ember. A másik testvérem akivel eddig jó volt a viszonyom szintén ellenem fordult miatta. Kihasználják a helyzetem hogy már mindenki ellenem van és azt csinálnak velem amit akarnak, lehúznak teljesen anyagilag mondvacsinált dolgokkal. Az e havi fizetésemből nem maradt semmim szinte de még azt a kis pénzemet is el akarják venni. Már ott tartottam hogy hitelt vettem fel mert annyira nem volt pénzem hiába dolgozom szinte már állandóan mert nem is akarok hazajönni. Olyan alpári stílusban beszél velem a báttyám ahogy más a kutyájával sem pedig mindenben meg akarok felelni nekik és mindent megteszek. Már ételre sincsen pénzem, fizetésig éhezni fogok aztán ki tudja mi lesz. Elköltözni nem tudok mert egyedül nem tudom megoldani más ember meg nincs akiben ennyire bíznék. Az apám egy albérletben lakik jelenleg de hozzá sem tudok menni mert ő is és a párja is alkoholisták állandóan részegek ők is mindig tőlem kérnek kölcsön alkoholra szóval ez cseberből vederbe lenne. Nem tudom hova meneküljek innen és már ott tartok hogy előfordul hogy egy teljes éjszakát képtelen vagyok aludni az idegeskedéstől mert azt várom melyikük fog a következő nap belém rúgni és bántani. Legszívesebben öngyilkos lennék, de azt meg nem merem megtenni már pszichológushoz is van időpontom annyira kikészültem ezidő alatt es teljesen tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

2022. ápr. 1. 23:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Miért adsz nekik pénzt?
2022. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Mert félek hogy akkor mégnagyobb szemétláda leszek az egész rokonság szemében
2022. ápr. 2. 00:03
 3/38 anonim ***** válasza:
18%
Nincs meg barátod?
2022. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
Abból a pénzből, amit odaadsz nekik, bérelj egy szobát. Ha nem állsz ki magadért, egész életedben ez lesz a sorsod. Más nem csinálja meg helyetted a leválást.
2022. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nincs barátom
2022. ápr. 2. 00:37
 6/38 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem tudom megoldani azt hogy egyedül elköltözzek és nem azzal van a probléma hogy nem állok ki magamért de az egész rokonsággal szemben egyedül a véleményemmel nem sokat érek
2022. ápr. 2. 00:38
 7/38 anonim ***** válasza:
96%
már bocsi, de kit érdekel a rokonság véleménye? te fiú vagy?
2022. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%
Olyan benyomást keltesz, kérdező, mint aki pszichés probléma miatt rokoni gondnokság alatt áll. Ez a helyzet?
2022. ápr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem utolsó nem ez a helyzet. Teljesen normális vagyok mentálisan.
2022. ápr. 2. 01:27
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

"(...)mindenben meg akarok felelni nekik és mindent megteszek."


Miért is?

2022. ápr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!