Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én fújom fel? Vagy ez tényleg...

Én fújom fel? Vagy ez tényleg higiéniátlan?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel élek albérletben, és az utóbbi hónapokban észrevettem, hogy a mosogatóba köp. Nem a mosdóba, ami szerintem erre való, hanem oda, ahol a tányérokat mossuk el, meg ahol a zöldséget, gyümölcsöt mossuk tisztára. Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom, de rettentően kíváncsi vagyok mások véleményére is. Ti nem tartanátok undorítónak, ha valaki a mosogató csapjánál iszik és a maradék vizet visszaköpi a tálcába? Vagy kakaót, gyümölcslevet, ami épp felesleges és már nem kéri? Annyira undorít, hogy ha mosogatok, mindig az jut eszembe, hogy két perce ideköpött, hiába sikálom ki utána a mosogatót. persze beszéltem vele, és megígérte, hogy abba hagyja, de érdekes, hogy ő nem tartja undorítónak.

Megkérdeztem pár barátnőmet és teljesen eltérnek a vélemények. Ez hasonló lehet ahhoz, mint amit egyszer kérdezett itt valaki, hogy mit tegyen, ha a férje este a mosdóba pisil a wc helyett. valakit ez undorít, valakinek meg természetes.

köszönöm a válaszokat

22L


2010. szept. 13. 23:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
A fogmosás az rendben, az nem gáz.
2010. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy oda onti a maradek italt, nem undorito, de a kopkodes nagyon is az...remeljuk, hogy abbahagyja, ahogy igerte!
2010. szept. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

én a mosdóba köpök, ha épp beteg vagyok, és olyan dolgok vannak a torkomban, ami jobb, ha kijön. utána persze leöblítem, és hetente fertőtlenítek.


egyébként meg tényleg ez legyen a legnagyobb bajod. mosogatás előtt fertőtleníted a mosogatót, és javul a komfortérzeted.

2010. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz,bár ahogy írtad,mindenkinek más undorító.Végülis a villán és a kanálon is ott a nyála.Vagy nem mosogatjátok el egymás evőeszközeit?Kérd meg,hogy ne csinálja,mert téged zavar.Ilyen egyszerű.
2010. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre úgy képzeltem el, hogy jól megszívja és aztán csattanósan sercint egyet :))) Na, az tényleg undorító lenne, pláne lánytól!

Aztán kiderült, hogy valahol ezt te fújod fel. Jól tetted, hogy megbeszélted vele, ő megígérte, hogy tiszteletben tartja a kérésed. Valószínűleg párszor még megszokásból megcsinálja, de aztán át fog térni a pohárra.

Hidd el, sokkal undorítóbb, ha rosszul mosogatna el, mint az én lakótársam. Zsíros, ételmaradékos a csöpögtetőre tett tányér, lábas utána.

2010. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!