Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most csak én fújom fel...

Ezt most csak én fújom fel ennyire? Nagyon rosszul esik

Figyelt kérdés
ma van a névnapom és anyukám nem köszöntött fel. tudom h korán van még de már csomót beszélgettünk kint reggeliztem is meg minden de eszébe se jutok:( ráadásul éjszaka még legjobb barátnőmmel is beszéltem és ő se köszöntött fel :( lehet gyerekes vagyok meg minden de nekem nagyon rosszul esik. eddig mindig úgy volt ha felkeltem és kimentem anya felköszöntött. de ma. állandóan bejárkál beszél hozzám de a névnapom nem jut az eszébe :(
2010. dec. 4. 08:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 9 óra, van még idő... Talán éppen sok gondja van, és az kattog a fejében, ezért ment ki a névnapod a fejéből. Legyél kicsit türelmesebb, tutira eszébe fog jutni!
2010. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
igen
2010. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
tudom de rosszul esik :( apám felköszöntött már smsben meg tesómnak is eszébe jutottam de pont neki nem :(
2010. dec. 4. 09:07
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Majd később felköszönt, ne szomorkodj! És hogy jobb legyen a kedved:


"Névnapodra mit vegyek? Vegyek húzós egeret, vonatot és síneket, kék építő köveket? Nem, már megvan mit veszek. Neked tavaszt rendelek, bodzafát és kék eget, rajta csokros felleget. Megrendelem jó előre a virágot a mezőre. Tél után a lombos nyílást, betegségre gyógyulást... És ha meglesz mind egy napon, beadom az ablakodon."



Boldog névnapot!

2010. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

hát ha egyáltalán az eszébe jutok :/


köszönöm nagyon aranyos vagy :D ez jól esik :))

2010. dec. 4. 09:12
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem is nagyon tartunk itthon névnapot, legfeljebb a suliban. De hogy megnyugtassalak, apám egyik évben képes volt elfelejteni a karácsonyt, az utolsó pillanatban vásárolt be :D
2010. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy direkt elhúzza az időt,hogy délután vagy estefelé annál nagyobb meglepi legyen a köszöntés :) Van még időd,biztos hogy fel fog köszönteni,csak nyugi :D
2010. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
ne hisztizz, inkább örülj hogy van családod. Elkényeztetett majom vagy? Ha nem, akkor nyugi.
2010. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
hát nekem nekünk a névnap ugyanolyan fontos mint a szülinap ezért se értem :) kedves utolsó jó lenne ha ez lenne de én délben megyek el és majd csak este jövök és ezt ő tudja szal nem hinném h húzni akarja :(
2010. dec. 4. 09:31
 10/21 anonim válasza:
75%

Nem csak te fújod fel, én is ilyen vagyok, és én nem tartom felfújásnak. Apám a szülinapomra (két) éve 8 nap múlva küldte a köszöntést, idén mikor voltam nála ideadta a pénzt, de sms-t nem bírt küldeni, de nem baj, még csak 4 nappal múlt el. Előbb utóbb csak felköszönt téged is az anyukád, max, ha estig nem jut eszébe, holnap reggel köszöntsd puszival és mondd neki, hogy boldog névnapot anya!

Ja és Boldog Névnapot! én veled vagyok, tudom milyen érzés!

2010. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!