Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira idétlenül fújom ki az...

Annyira idétlenül fújom ki az orrom. Lehet ezen változtatni, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés tudom :) De nagyon ritkán vagyok náthás, viszont most éppen igen. Itthon még fel se tűnt, viszont a suliban csönd volt....én meg elkezdek orrot fújni...és hát.... xDDD Nagyon gáz, minden orrfújásnál rajtam röhög mindenki. Ilyen hörgő hangot ad ki vagy nem is tudom :D Túl nagy erővel fújom, vagy mi lehet a gond? :P
2009. szept. 21. 18:11
 1/4 anonim válasza:
pacsi! inkább változtasd ezt előnyödre... nevettesd meg a többieket, hogy nagy csönd van azt szakad mindenki egy jót...ha ügyes vagy még a tanár is nevetni fog. ha meg annyira zavar akkor hajolj le a pad alá és várd meg hogy nagyobb legyen a hangzavar.
2009. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
khhhm... erről én is tudok mesélnixD az én orrom pl sípolxD de komolyan... hát, ilyenkor általában (hálisten) csak a mellettem meg a mögöttem ülő haverjaim nevetnek, de akkor is ultragáz. főleg, mikor nemrég voltam náthás, és dogát írtunk. a tanár próbálta diktálni a kérdést, és rám meg pont akkor jött a taknyolhatnékxD nagyon ciki volt, mert senki se hallotta a tanár beszédét az én orrfújásomtól. közben olyan 6 zsepit elhasználtamxDDD egymás után....xDDDD
2009. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kezdenek hozzászokni, ma már nem annyira röhögtek az orrfújásomon :D xDD
2009. szept. 22. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak nagy hanggal tudom kifújni. Amikor fújom olyan "trombitátlásnak" nevezett hang jön az orromból és ezen röhögnek jót. Ha nem zúgatom az orrom, akkor nem tudom rendesen kifújni. Ezzel eléggé kellemetlen dolgozat közben orrot fújni, mert nagyon hangos.
2009. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!