Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan idétlenül röhögök....

Olyan idétlenül röhögök. Lehetne ezen vhogy változtatni?

Figyelt kérdés

Amikor röhögök,olyan hangokat adok ki,mintha nyögnék,meg vísítok,nem is tudom pontosan.Már egy páran megjegyezték,hogy hogyan lehet így röhögni?!Nincs vmi olyan oldal,ahol röhögési technikákat lehet tanulni?:D

Nem kamukérdés:)


2009. júl. 2. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki hülyén röhög,és mindenki azt gondolja magáról,hogy ő röhög a leghülyébben.Nem hinném,hogy tudsz rajta változtatni, e miatt nehogy felhagyj a nevetéssel:D

Én például az elején felhorkantok,utána meg olyan,mintha csuklanék,idétlenül levegőért kapkodok.Elég vicces.Sokszor azon röhögök,hogy hogyan röhögök.:D

Inkább légy büszke a te egyéni(még ah kicsit vicces)nevetésedre!:)


Amúgy meg engem is szívatnak,hogy hogy nevetek,de a párom szerint aranyos.:)

2009. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
énsem tudom leírni hogyan röhögök..de nagyon durva:D szabályosan visítok xD
2009. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyum ilyen, ha röhög akkor úgy visít hogy az egész utca hallja, hude idegesítő tud lenni:D

De szerintem ezt lehet szabályozni, alapból ha nem nyitod ki a szád röhögés közbe akkor nem tudsz visítani. Meg ilyenek...

2009. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki visít röhögés közben , de ez nem baj, tök vicces, ez ne zavarjon téged se :D

Amúgy én meg hörgök röhögés közben vagy inkább ilyen röfögésszerű hangokat adok ki az is vicces xD De persze csak akkor ha nagyon nevetek :D

2009. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd, elméletileg ha odafigyel az ember, át tudja szoktatni magát... de szerintem nem érdemes, a nevetés tényleg az élvezetről szóljon, és ha nem extrém idióta a hang, még kellemes is tud lenni :) én szeretem a furán nevető embereket, jómagam a nyerítés, fuldoklás, vinnyogás és hörgés között szoktam produkálni vmit...
2009. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem gond!Legalább tovább röhögsz azon, hogy milyen hülyén röhögsz.:D

Meg megnevetteted a többieket is.

2009. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én áttudom venni néha mások röhögését nem tudom miért szal mindig máshogy röhögök XD nem kamu:D
2009. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!