Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most csak én fújom fel...

Ezt most csak én fújom fel ennyire? Nagyon rosszul esik

Figyelt kérdés
ma van a névnapom és anyukám nem köszöntött fel. tudom h korán van még de már csomót beszélgettünk kint reggeliztem is meg minden de eszébe se jutok:( ráadásul éjszaka még legjobb barátnőmmel is beszéltem és ő se köszöntött fel :( lehet gyerekes vagyok meg minden de nekem nagyon rosszul esik. eddig mindig úgy volt ha felkeltem és kimentem anya felköszöntött. de ma. állandóan bejárkál beszél hozzám de a névnapom nem jut az eszébe :(
2010. dec. 4. 08:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

sajnálom :( most meglepődtem h apámnak eszébe jutottam de ugye mire képes az iwiw meg a net mert amúgy sose köszönt fel.

nem biztos h ezt megtudnám mert nagyon a lelkemre veszem :( köszönöm :)

2010. dec. 4. 09:53
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ma van a névnapom:P és nem köszöntött fel senki, tegnap pár munkatárs, de családtagok közül senki. Mi ezt nem verjük olyan nagy dobra, nekem nem fontos, ha szülinap lenne, akkor rosszul esne, de így? Ha nagyon zavar ez akkor utalj rá, lehet csak elfelejtette, és majd eszébe jut ha felhozol valamit. Ja, és Boldog Névnapot:)
2010. dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felfújod. Mármint megértem hogy rosszul esik, mert nálatok ez fontos dolog stb. De lehet hogy valami gond van és azon agyal, az is lehet hogy meg akar lepni valamivel, és az is lehet, hogy tényleg elfelejtette (de azért ezt nem hiszem).

Ettől függetlenül szerintem ne sértődj meg ezen. Nem hiszem hogy megéri ezen esetlegesen összeveszni vagy valami.

2010. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Tutira máshol jár az esze,valószínűleg pontosan a névnapodon.Pontosabban az estén,ha majd hazaérsz.Az anyukák nem felejtenek:)De ha véletlenül egyszer mégis előfordulna,annak oka lenne,érthető oka.
2010. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Boldogságos Névnapot!!!!Egyébként:)A nap süssön Rád!
2010. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Boldog névnapot !
2010. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont az jutott az eszembe, mint a ma 09:24-es válaszolónak.

Lehet valami különleges, nagy meglepire készül már akár hetek óta, de csak mondjuk késő délután, vagy este tudja megvalósítani a dolgot. Lehet épp most is azon agyal hogyan csinálja, hogy tényleg örömteli meglepetés legyen a számodra.

Nyugalom és türelem!

Boldog névnapot Borbála/Barbara!

2010. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

tegnap 20:17-es vagyok, itt pedig az utolsó (11:06, ha jól emlékszem)

2010. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Boldog névnapot! Most már dugunk?
2010. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ma van a névnapom. Engem meg csak anyukám köszöntött fel, senki más. A családból sem. Elég sz*r érzés. Szerintem nem csak te fújod fel, nekem is rosszul esik. Egyébként Boldog Névnapot!
2010. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!