Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én fújom fel? Vagy ez tényleg...

Én fújom fel? Vagy ez tényleg higiéniátlan?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel élek albérletben, és az utóbbi hónapokban észrevettem, hogy a mosogatóba köp. Nem a mosdóba, ami szerintem erre való, hanem oda, ahol a tányérokat mossuk el, meg ahol a zöldséget, gyümölcsöt mossuk tisztára. Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom, de rettentően kíváncsi vagyok mások véleményére is. Ti nem tartanátok undorítónak, ha valaki a mosogató csapjánál iszik és a maradék vizet visszaköpi a tálcába? Vagy kakaót, gyümölcslevet, ami épp felesleges és már nem kéri? Annyira undorít, hogy ha mosogatok, mindig az jut eszembe, hogy két perce ideköpött, hiába sikálom ki utána a mosogatót. persze beszéltem vele, és megígérte, hogy abba hagyja, de érdekes, hogy ő nem tartja undorítónak.

Megkérdeztem pár barátnőmet és teljesen eltérnek a vélemények. Ez hasonló lehet ahhoz, mint amit egyszer kérdezett itt valaki, hogy mit tegyen, ha a férje este a mosdóba pisil a wc helyett. valakit ez undorít, valakinek meg természetes.

köszönöm a válaszokat

22L


2010. szept. 13. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%

Illő jól kiosztani ha már 1üt éltek.. Addig míg nem a taknyot köpi bele addig nem igazán érintene. sőt ha jó csaj még meg is kérném h a számba köpje.

18/F

2010. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a magyarázatod, megválaszoltad magadnak. Embere válogatja, van, akit undorít, van, akinek természetes.
2010. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
ez a köpdösés tényleg undi.nálunk sem divat összeköpdösni még a mosdókagylót sem,vagy akkor tessék magunk után kitakarítani!a gyümölcslevet,maradék tejet,vizet,teát mi is odaborítjuk,de egy sűrűbb állagú cuccot,moslékszerűséget eszünkbe nem jutna odaönteni.légy következetes,lépj fel határozottan!nem szabad ezt így hagyni.nem higiéniátlan,mert megfertőződni nem tudsz,de akkor is gusztustalan.nekem apum egy ideig a dinnyemagot beleköpte a mosogatóba,rászóltam,hogy ez nem így működik,vagy takarítsa ki,vagy köpje a kukába.sikerrel jártam és neked is sok szerencsét!és persze türelmet. : ))
2010. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Azt hittem köpőcsészének használja minimum...



Ha leöblíti maga után nem szárad bele a pl. gyümölcslé akkor tök mindegy. Egyébként az a leghigiénikusabb ott, amit beleköp. A mosogató, főként a lefolyó környéke kész fertő, ha valamit beejtesz jobb, ha nem is eszed meg, max. csak jól megmosva, függetlenül attól, hogy vissza köpik-e bele a vizet vagy sem. Egyébként nem értem, te hogy mosod a dolgokat benne? Vagy lebeg, amit köpött? Vagy mi? Azért, mert ő beleköpött vizet, attól a te almádnak, amit a kezedben tartva megmosol semmi baja sem lesz. Mivel jobb a kaja maradékos tányérja?


Amúgy ne haragudj, de nem tudom elképzelni, hogy maradék kakaóját beleköpi. Nem csak beleönti? Szerintem nincs egy olyan hülye se a világon, aki jól belehúz a kakaóba azt kiköpi...


Érted a budira ráülsz utána? Mert ez meg sem közelíti...

2010. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
És akkor te a maradék kakaót hova öntöd? Szerintem te fújod fel...
2010. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Végülis kajamaradék így is, úgy is kerül a mosogatóba. Furának fura, de nem tartom undorítónak.
2010. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Természetes? Hol? :)))

A mosogatóba köpés és a mosdóba pisilés is gáz.


Egyébként ez a köpködés úgy eleve gáz, mármint nem a mosdó/mosogató kérdés, hanem általában.. Miért köpköd valaki vizet/kakaót/gyümölcslevet? Aztán mi jön, a félig megrágott kaját is vissza a tányérra? Hol nevelték ezt a nőt? :))))

2010. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Hűha! Akkor ezek szerint én higiéniátlan vagyok, mert szokásom pohár nélkül inni a mosogató és a mosdó csapjából. Nem érek hozzá, csak befekszem alá, de a felesleges víz (amit nem tudok lenyelni), az megy szépen bele a mosogatóba/mosdóba. Furcsa de a barátnőm ennek kifejezetten örül, mert így nem koszolok poharat. Lehet, hogy Ő is higiéniátlan :)
2010. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
mosdóba azért nem rendszeresen ajánlott ,egy idő után valakinek takarítani is kéne az olyankor már kellemetlen szagú .
2010. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom, szerintem nincs semmi gond a mosogatóval. Pl. ha baráti társasággal alszunk valamelyikünknél, sokan vagyunk fürdéskor. Ezért mindenki csak megfürdik a fürdőszobában, de fogat már a konyhában mos a csapnál, hogy addig a következő már fürödhessen. Most akkor ez undorító? Inkább az az, hogy csak úgy köpköd, akárhová is..

21N

2010. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!