Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én fújom fel? Önző vagyok? 8 (

Én fújom fel? Önző vagyok? 8 (

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom és tudom, hogy ő is engem. A sors úgy hozta, hogy már jó ideje nem találkozhatunk. Ő annyit van miattam msn-en, amennyit lehet. Sok programját lemondja, hogy ne érezzem magam egyedül.


Van egy csaj, aki nagyon rá van kattanva, tudom, hogy a páromat nem érdekli, sőt, negatív véleménye van róla.


Ma a párom elment sörözni egy olyan társaságba, ahol a csaj is ott lesz (mint egyedüli nő). Nem attól félek, hogy kikezd vele, én bízom benne, de egyszerűen nem bírom elviselni a gondolatot, hogy én nem lehetek vele, nem láthatom, annak a lánynak meg megadatik mindez, és tudom, hogy a lány ennek mennyire örül.


Emiatt szomorkodtam ma, mire megkaptam a páromtól, hogy neki is jár a szórakozás, alig jár el miattam valahova, ennyit kibírok, úgyse lesz semmi a csajjal, de nem ő szervezte, nem mondhatja meg, kit hívjanak.


De egyszerűen nem érti meg, hogy ami szerinte csak hiszti meg duzzogás (részemről), az nekem komolyan, szívből fáj, nagyon-nagyon...mert ÉN akarok vele lenni, és ő azzal a lánnyal találkozik (még ha nem is kettesben), aki teljesen rá van kattanva, és a párom tudja, hogy mennyire nem bírom már azt se, ha róla beszél (mármint a csaj a páromról).


Önző lennék? Hisztis? Vagy így ütközik ki a korkülönbség? (én 20 vagyok, ő 31)


2010. aug. 13. 22:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Lehet lepontoztok, de komolyan nem értem miért kell egy 20 éves lénynek egy 31 éves férfi?? Miért nem jó egy korodbeli, aki rád ér??
2010. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

egyáltalán nem. Egyszerű a válasz. Te nő vagy. Ő meg férfi.

sajnos így működik az agyuk. qrva idegesítő....

Te miért nem tudtál vele menni? menj el te is barátnőiddel kirúgni a hámból, nyilván olyan helyre ahol van bőven férfi

2010. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Soha nem gondoltuk, hogy ez lesz belőle, de nagyon szeretjük egymást. És rámér, miattam felborult az egész eddigi élete, alig jár el valahová, hogy addig is velem msn-ezzen - nem szeretném taglalni a részleteket, hogy miért kell így lennie.
2010. aug. 13. 22:10
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
első válaszoló, ne haragudj, de miért foglalkozol te ezzel? nem tudod, hogyan jöttek össze, nem tudsz semmit erről a két emberről, akkor miért bírálod őket? bocsi, de ezt annyira utálom a magyarokban, hogy beleütik az orrukat minden kis apró részletbe. nem mindegy neked most komolyan?
2010. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
nem a korkülönbség a gond,hanem felfogás kérdése!
2010. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
És a felfogás nyilván nem ugyanaz 20 ill 31 évesen...
2010. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%
egy korabeli meg egy kis p.öcs még. A nők mindig érettebbek. Azzal meg az lenne a baj, hogy kisfiú
2010. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ő azt hiszi, az a bajom, hogy egyáltalán elmegy valahová. Közben meg nem, mert máskor sem zavar, persze jólesik mikor miattam lemond egy-egy bulit. Az sem baj, ha nőkkel megy, szokott együtt ebédelni, sportolni lány barátokkal. Hobbifotós, ha aktot fényképez, az sem zavar.


De AZ a lány zavar. Mert tudom, hogy érdekli a párom. És nem gondoltam, hogy ők még valaha is találkozni fognak, erre pont most, pont így, hogy én nem lehetek ott..

2010. aug. 13. 22:15
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
És akkor Ti msn-en éltek?
2010. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Így van. Akkor volt egyetemista párom, mikor 15 éves voltam, majdnem 5 évig együtt is voltunk.
2010. aug. 13. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!