Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én fújom fel? Önző vagyok? 8 (

Én fújom fel? Önző vagyok? 8 (

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom és tudom, hogy ő is engem. A sors úgy hozta, hogy már jó ideje nem találkozhatunk. Ő annyit van miattam msn-en, amennyit lehet. Sok programját lemondja, hogy ne érezzem magam egyedül.


Van egy csaj, aki nagyon rá van kattanva, tudom, hogy a páromat nem érdekli, sőt, negatív véleménye van róla.


Ma a párom elment sörözni egy olyan társaságba, ahol a csaj is ott lesz (mint egyedüli nő). Nem attól félek, hogy kikezd vele, én bízom benne, de egyszerűen nem bírom elviselni a gondolatot, hogy én nem lehetek vele, nem láthatom, annak a lánynak meg megadatik mindez, és tudom, hogy a lány ennek mennyire örül.


Emiatt szomorkodtam ma, mire megkaptam a páromtól, hogy neki is jár a szórakozás, alig jár el miattam valahova, ennyit kibírok, úgyse lesz semmi a csajjal, de nem ő szervezte, nem mondhatja meg, kit hívjanak.


De egyszerűen nem érti meg, hogy ami szerinte csak hiszti meg duzzogás (részemről), az nekem komolyan, szívből fáj, nagyon-nagyon...mert ÉN akarok vele lenni, és ő azzal a lánnyal találkozik (még ha nem is kettesben), aki teljesen rá van kattanva, és a párom tudja, hogy mennyire nem bírom már azt se, ha róla beszél (mármint a csaj a páromról).


Önző lennék? Hisztis? Vagy így ütközik ki a korkülönbség? (én 20 vagyok, ő 31)


2010. aug. 13. 22:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Távolsági és egészségügyi problémák miatt igen, még pár napig így lesz, msn-en "élünk". :(
2010. aug. 13. 22:17
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a választ, bár sok közöm nem volt hozzá.

(Csak ezt én annyira nem tudom elképzelni.)

De hogy válaszoljak is: ne húzd fel Magad ezen. A gép elé nem kötheted, ha sokat akadékoskodsz csak rosszabb lesz. Hadd menjen, ha szeretitek egymást tényleg, akkor tessék megbízni a másikban! Ha ez tényleg így van, nyugi, le fogja szerelni a nőt. (Nemcsak ezt, bárkit.)

Szóval ne hisztizz.

2010. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%

Tehát 15 éves korodban ő rádcuppant a 26 éves fejével? Hát anyukám... Kiöregedtél...

31/F

2010. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%
Utolsónak: Azt írta a kérdező, hogy 15 évesen volt egyetemi pasija, majd 5 évig tartott. Múlt idő...
2010. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem, félreértetted.


Az egyik kommentre reagáltam, hogy az egyik barátommal, aki egyetemista volt (nem a jelenlegi párom), 15 évesen jöttem össze. Ő akkor volt 19.


A mostani párommal 8 hónapja vagyunk együtt.

2010. aug. 13. 22:25
 16/29 anonim ***** válasza:
64%
Az elsővel egyetértek.
2010. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
hát elég rossz lehet neked de próbálj arra gondolni hogya párodat egyáltalán nem érdekli az a nő. sőt! tudom hogy nehéz és ideges vagy de ezt mondd el neki is hogy ez most nem csak hiszti és hogy nem zavar téfed ha bulizik csak ez az egy lány zavar és hogy nem tudsz mit csinálni hiába tudod hogy nem lesz semmi. tudod nőből vagyunk! :)
2010. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%
Ne aggódj, a férfiak nem látnak bele ilyenkor h mi mit érzünk, vagy gondolunk. Volt hasonló helyzetem, nálunk is volt belőle vita a párommal, mert nem értett meg. Sajnos kiütközik a női-férfi gondolkodásmód. :S (:
2010. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
A kérdésed negyedik bekezdését elmondtad neki is?
2010. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%

Én teljesen megértelek. És a legszörnyűbb, hogy hiába szeretném azt írni, hogy ne aggódj, nem kell neki az a csaj...sajnos mindig van pár százalék esély, hogy van mit aggódni. Ha mást nem, hát mert a párod körül legyeskedik és neki "muszáj" ott lennie ezen a bulin.

De nem akarlak negatív irányba terelni téged,amit írtam, csak egy eshetőség.

Érdemes viszont hosszabb távon elgondolkozni (majd), ha nem nagyon szeretnél eljárogatós párt magadnak, hogy olyasfélét is fogjál ki. Ezt csak jóindulatból írom, mivel magam is hasonlóképp éreztem a te korodban. Volt néhány kapcsolatom, ami erre a kérdésre ment rá. És most nem arra gondolok, hogy te akarnád korlátozni az illetőt, hanem arra, hogy esetleg ő annak érzi idővel. "Alig jár el miattam" vagy hasonló...

Az adott helyzetről pedig úgy érzem, nem kéne nagy lemondásnak lennie részéről, hogy kihagyjon egy összejövetelt, ami téged nyugtalanítana (a csaj miatt). Ha annak érzi, az nem jelent sok jót:(

2010. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!