Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt/van valakinek önző párja?

Volt/van valakinek önző párja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt vagy van? Miben nyílvánult ez meg? Mindenben?
2011. aug. 8. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

van

nem akarja h szeptembertol ujra iskolaba jarjak mert attol fel h majd ott hagyom valakiert v megcsalom. 21eves vagyok es ez utolso evem h ingyen tanulhassak.

nagyon szeretem a baratom de nem adhatom fel miatta az almaimat.

ha emiatt vege lesz a kapcsolatunknak am legyen... :-(

2011. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok. 2 éve vagyunk együtt és a szakítást fontolgatom. Nem tudom hogy fogom ezt túlélni. :( De nem tudok együtt lenni tovább egy önző emberrel.
2011. aug. 8. 19:37
 5/14 anonim ***** válasza:
miben nyilvanul meg az onzosege? a sajat kapcsolatom romokban de masoknak alt. hasznos tanacsokat osztogatok. ha gonolod irj privit. am masodik voltam en.
2011. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó abban a pózban szeretkezni ahogyan én akarok (csak nagyon ritkán), orális szex max húsvétkor (pedig ápolt vagyok stb.) mikor felhoztam neki ezt a témát azt vágta rá hogy őt ez nem érdekli. Na kösz ez úgy szíven ütött. :'( Születésnapot, névnapot nem tartja semmire, ez is érdekes de legalább a kedvemért megerőltethetné magát, kirándulni még nem is voltunk együtt. Egyszóval: Lesz@rja az érzéseimet. Voltak már ebből vitáink, de aztán alábbhagyott és most jött ki belőle megint ez az önzőség ami nekem nagyon fáj. Ennek ellenére akármennyire is furcsa elhinni szeret engem mert érzem, meg mondja is csak mikor ilyen dolgok történnek akkor eléggé elgondolkodom. Vagy csak én reagálom túl én már nem tudom, nem vagyok képes tisztán látni.
2011. aug. 8. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem önzőség, egyszerűen ilyen a szexuális beállítottsága. A többi meg...hát az én pasim is ilyen, nagyon rossz. Egyrészt bennem van az, hogy nem tehet róla, olyan környezetben nőtt fel, ahol enyhén szólva nem dominálnak az érzelmek. Másrészt viszont: b.sszus erőltesse már meg magát! Én is meg tudom bizonyos dolgokban, akkor legyen benne annyi, hogy ő is igyekszik. Nem hinném, hogy ez valaha is változni fog, megy amíg megy, aztán ha már nem hát vége lesz. Meg fogom szenvedni, de tudom, nem tart ez örökké, pont azért, mert ennyire különbözünk.

Azt te is tudod, nem lehetünk annyira önteltek, hogy pszichológust "játszunk" velük. Ameddig jó, addig élvezd.

2011. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én önzö vagyok, legyek a párod?
2011. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak van, én:) Szeretem nagyon mindennél fontosabb számomra, de magamnál nem. Tisztában vagyok vele, hogy egy ember van, aki biztos hogy soha nem fog engem elárulni, és az saját magam vagyok. Megszoksz vagy megszöksz, a barátom az előbbit választotta, elviseli a hisztijeimet, én meg próbálok leszokni róla. Egyre jobban hajlok a kompromisszumkötésre is, szóval fejlődünk mindketten, csiszolódunk egymáshoz.
2011. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg önzőség. Még ő is mondta legutóbb hogy "tudod milyen önző vagyok." Tudom én csak velem ezt nem fogja csinálni, majd mással.
2011. aug. 8. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!