Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Mit csináljak...

Miért ilyen? Mit csináljak vele? Szánalmas

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok. Anyámnak csak annyit mondtam, h már nem vagyok szűz. ismeri a pasimat őis, 10hónapja járok a sráccal.

Mostanában ha mondom anyámnak, hogy úgy megennék pl. 1 sütit vagy 1- gyümölcsöt, akkor egyből azzal vádol, h terhes vagyok:O:S

Ma is mondom neki, hogy "Olyan éhes vagy, tudod mit ennék? Fornettis péksütit már kb 2hete" (egésznap alig ettem ma, éhes voltam nagyon)

Erre ő:"MI az Isten van veled? Kivánós vagy?" És ezt nem poénból mondja hanem dühből és számonkérőn.

Meg kérdezem tőle, hogy "Van még otthon cukis süti?"

Erre mondja: "Mi az Isten van hát veled? Terhes vagy?"

Ilyenkor úgy feltudnám pofozni.


2010. szept. 13. 16:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ez még nekem megalázó O.o
2010. szept. 13. 16:46
 2/13 anonim ***** válasza:
Miert mondtad el neki, hogy nem vagy szuz? Nem tudtam, hogy ezt szulokkel meg kell osztani. Amugy meg felt. Lehet, hogy szulokent igy reagalnanak sokan. Orulok, hogy nem lanyom van, igy ettol nem kell tartanom, mert bizony en is feltenelek, ha nem is mondanam ezeket a dolgokat, de ott motoszkalna a fejemben.
2010. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bizonyitsd be neki hogy nem vagy az menyetek el ultrahangra és akkor hinni fog neked
2010. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy terhes vagy. Vagy pofozd fel, majd észhez tér.
2010. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kb 2hete voltam nőgyógyászati ultrahangon, mert fájlaltam a petefészkemet. De nincsen bajom:)
2010. szept. 13. 16:50
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Te, nem vagy terhes?
2010. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de baz+ azvagyok. ikreket várok! És nem is vetetem el őket.
2010. szept. 13. 16:51
 8/13 anonim ***** válasza:
És anyud is ott volt?
2010. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

látta a leletemet... amugy meg csak tudom magamról, h terhes vagyok-e vagy sem:DXD

És barátom minden együttlét után felfújja az óvszert, hogy nem-e volt lyukas. Eddig még sosem volt gáz:) Plusz figyelünk is:)

2010. szept. 13. 16:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is ezt kérdeztem a 19 éves lányomtól,mert valami olyasmit mondott,hogy mennyire kívánja a sütit..

A kérdésemre tudod mit csinált?

A kezét a hasára tette mint aki vizsgálja magát majd büfizett egyet.Majd mosolyogva mondta.:Szerinted fiút vagy lányt engedtem szabadjára?" Én olyan jót röhögtem ezen,hogy vettem a célzást.AZóta egyszer sem kérdezek ilyet.Ha majd terhes lesz úgyis elmondja..

Szerintem csinálj te is valami meglepett dolgot ilyenkor..

39/N

2010. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!