Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátok szokott írogatni a...

Anyukátok szokott írogatni a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején, hosszú évekig voltam kapcsolatban, és talán 1-2x volt nálam az akkori barátom, mert anyum nem tudott viselkedni, veszekedett velünk mindig. Megtiltotta ok nélkül, hogy a barátom átjöjjön. Folyamatosan nyomorékozta, szidta, mikor szóba került, meghogy nem illik hozzám stb.

Most pedig új barátom lett kb fél éve, és anyukám is látásból ismeri, de folyamatosan csak az én barátomról témázik. Ami a legborzasztóbb, hogy a barátomnak elkezdett messengeren írkálni néha-néha. Úgy köszön neki, hogy “Szia kisvejem!”, aztán valami hülyeséget írkál neki, vagy kérdez tőle.. most is a napokban a szülinapja volt, és anyumnak reggel az volt az első dolga, hogy köszöntőt küldjön.. de ennél sokkal több dolgot szokott neki írni, tőlem is megállás nélkül kérdezi, hogy mikor dolgozik a barátom, mikor hívom el magamhoz, megyünk-e valahova stb. Tehát nagyon bele van esve a pasimba, az előzőt pedig rettenetesen utálta. Barátom csak nevet az egészen, próbál nem visszaírni neki, de anyum csak ír neki valamit mindig.

Nálatok is ennyire imádva van a “vő”? Még korai is lenne ez az egész vejemezés, mivel mind a ketten alig léptünk bele a huszas éveinkbe.


2022. márc. 13. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
Nekem is ezt csinálta volt "anyósom". Párszor jól megforgattam, utána lenyugodott.
2022. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%

#11

Betetted neki? 😁

2022. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Én biztos orvoshoz vinném a mamit.
2022. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy az előző annyira borzalmas volt (csak az ő szemében?), hogy most nem győz örömködni ennek és túlárad.
2022. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem
2022. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Amikor volt a szülcsije, akkor is anyum sütött kalácsot, italt csomagolt, sok-sok csokit, amit el kellett vinnem a barátomnak.. Az én ajándékom el is törpült mellette majdhogynem... Aztán mikor megköszönte a barátom, anyum összevissza mindenféle sziveket küldözgetett neki.

Rákérdeztem, hogy hogy a mostani barátom isteníti, de az előzőt utálta, és áradozott róla, hogy a mostani milyen kedves, mennyire hozzámillik, mennyire beszédes.. Aha. Mai napon is írt valamit neki, hogy "milyen

nagy munkálatban vannak a barátom szülei, milyen szorgalmasak (közeli szomszédok vagyunk, és anyum kileste őket messziről)", de könyörgöm miért untatja ilyesmivel szegény gyereket???

Már mondtam neki, hogy ne írkáljon a barátomnak, szálljon le róla, de nem ért belőle... Én meg már a falra tudok mászni tőle.

2022. márc. 14. 16:49
 17/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem érted, hogy lehet bejön a muterodnak?
2022. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Értem, de mit csináljak vele?? Gyanakszok rà, de ha megkérdezem, úgy is letagadja!
2022. márc. 14. 21:41
 19/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem százas. Az enyém mindig akkor irkált a páromnak hogy hol vagyok, mit csinálok, stb. Ha nem engem akkor őt basztatta. Könnyű ezt kivédeni ha mondjuk a párod nem beszél magyarul. De amúgyse kell megadni neki elérhetőséget, tiltsa le ha zavarja.
2022. márc. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!