Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátok szokott írogatni a...

Anyukátok szokott írogatni a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején, hosszú évekig voltam kapcsolatban, és talán 1-2x volt nálam az akkori barátom, mert anyum nem tudott viselkedni, veszekedett velünk mindig. Megtiltotta ok nélkül, hogy a barátom átjöjjön. Folyamatosan nyomorékozta, szidta, mikor szóba került, meghogy nem illik hozzám stb.

Most pedig új barátom lett kb fél éve, és anyukám is látásból ismeri, de folyamatosan csak az én barátomról témázik. Ami a legborzasztóbb, hogy a barátomnak elkezdett messengeren írkálni néha-néha. Úgy köszön neki, hogy “Szia kisvejem!”, aztán valami hülyeséget írkál neki, vagy kérdez tőle.. most is a napokban a szülinapja volt, és anyumnak reggel az volt az első dolga, hogy köszöntőt küldjön.. de ennél sokkal több dolgot szokott neki írni, tőlem is megállás nélkül kérdezi, hogy mikor dolgozik a barátom, mikor hívom el magamhoz, megyünk-e valahova stb. Tehát nagyon bele van esve a pasimba, az előzőt pedig rettenetesen utálta. Barátom csak nevet az egészen, próbál nem visszaírni neki, de anyum csak ír neki valamit mindig.

Nálatok is ennyire imádva van a “vő”? Még korai is lenne ez az egész vejemezés, mivel mind a ketten alig léptünk bele a huszas éveinkbe.


2022. márc. 13. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem százas a néni...
2022. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen világban élünk, kezdjél hozzászokni: a neten bárki bárkit bármikor elér akkor is, ha nem jelenti be neked, tehát lehet, hogy sokkal több korábbi barátod/barátnőd tartja a kapcsolatot olyan rokonaiddal/ismerősöddel, akikről nem is álmodnál, hogy ismerik egymást legalább a netről.
2022. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére nem. Az én anyukám normális.
2022. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Anyám már meghalt, de nálunk fordítva volt.

Anyám minden aktuálist kritizált és utált, de ahogy jött újabb az exet kezdte isteníteni. Mint kiderült, mindegyiket vissza akarta terelgetni hozzám, miközben az újat szidta nekik mint a bokrot.

Te akkor már valamivel jobb helyzetben vagy, bár mindkettőnk esete beteges.

2022. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Szokott neki írni, ha pl tudja, hogy beteg és engem nem ér el (munkámból adódóan ez sokszor nehéz) meg felköszönti szülinapon, névnapon stb, de ennyi.

Eszében sincs úgy trécsikélni vele, mintha a barátnője lenne meg faggatni a beosztásáról stb. Ez nagyon gáz és tolakodó viselkedés.

2022. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem kicsit viszi túlzásba, de még mindig jobb, ha kedveli, mint ha utálja. :) Szerintem a barátod egész okosan áll hozzá, hogy csak mulat és próbál nem nagyon belebonyolódni. Anyukád úgy látszik, olyan típus, aki hajlamos rászállni az emberekre, csak van, akire negatív, van, akire pozitív értelemben.
2022. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

"Barátom csak nevet az egészen, próbál nem visszaírni neki, de anyum csak ír neki valamit mindig."

A barátod sokkal érettebb, mint te vagy.

Vállalhatatlan ez a kapcsolat az anyád előtt? Vagy miért akarnád dugdosni őket egymás elől? Miért ne kommunikálhatnának egymással akkor is, amikor te nem vagy jelen? Mi azzal a baj, ha felköszönti a szülinapján?

Próbálja megismerni őt, ha már ő a szíved választottja. Azért, mert szeret téged, és félt, és tudni akarja, hogy jó kezekben vagy a barátod mellett. Mi ebben a rossz? Felnőtt emberek az ilyesmit a helyén tudják kezelni, te meg úgy írsz, mintha 14 se lennél, pedig már 20 is elmúltál...

2022. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Mother in law. 🔞🔞🔞😊
2022. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Anyám nincs jóban a párommal, de fordítva pl simán. Anyós jóformán többet ír nekem és hív engem, mint a saját fiát, mert több a türelmem hozzá. :D Én nem érzem problémának, ha alkalmanként sok (pl home officeban a vírus alatt rendszeresen munka közben hívogattak), akkor jelzem a páromnak, hogy beszéljen kicsit többet vele.
2022. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy bejön a muterodnak, bármi előfordulhat.
2022. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!