Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a korkülönbség? 18 lány,...

Sok a korkülönbség? 18 lány, és 30féri?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 23:19
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

ma 15:33 vagyok:

én 24 vagyok,a férjem pedig 37

2010. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim válasza:
Bocsánat,nem olvastam végig a sok választ, a 12 év még belefér,ismerek párt 15 éves korkülönbséggel, a volt tanárja a párja.Nálatok is ez a helyzet?
2010. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Neeem, nem tanár, csupán megismerkedtünk,d e mindigis ilyen idősebb pasira vágytam.

Remélem nem sül el olyan rosszul , mint az egyik válaszolónak..Azt nagyon sajnálom..nerm fogom hagyni, bár uye még én is naív vagyok, de erre fogok figyelni.

2010. szept. 15. 18:06
 44/53 anonim válasza:

Rám a főnököm hajtott munkahelyemen. Ő 39 éves volt, én 19. Családja volt, gyerekei. Ő szeretőnek akart, én csak kávézgatásig mentem el vele, aztán megszakadt a kapcsolat. Szerencsére. Nem lett volna szívem tönkretenni egy családot, csak azért mert a férfi megkívánt egy ,,friss húst" Na mindegy, ez csak egy rossz élmény.

Szerintem egyáltalán nem sok a 12 év. Van olyan ismerősöm, aki 18 éves lány, és 41 éves a párja. 2 éve együtt vannak, és mint fentebb elhangzott NEM a pénz miatt. Az meg hogy 18 éves ember kamasz lenne, meg kell hogy cáfoljam. Persze, van aki még 20 évesen is kamasz, de a többség 18 évesen már tud és akar is felnőtt fejjel gondolkodni. Én sok sikert és boldogságot kívánok neked! Ha jól megvagytok, és szeretitek egymást, akkor ne törődj senkivel!

2010. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Úgy általánosságban szerintem sok, de igazából ez mindig az adott két emberen múlik, el tudom képzelni, hogy működhet a kapcsolat ilyen korkülönbséggel is és a barátaim között is van rá jó példa, de én sose próbáltam, amikor annyi idős voltam mint te az ilyen korú pasikat vénembernek tartottam:)
2010. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Igen. De nem a 12 év miatt - az nem sok. A baj az, hogy különböző életszakaszban vagytok.

Neked: haverok, buli, Fanta és egyetem - nincs ezzel semmi baj, ez a dolgod, bármennyire érett vagy.

A pasinak: munka, mindennapok gondjai, családalapítás - ezzel sincs gond, csak a kettő nehezen egyeztethető össze.

2010. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Van az az általános nézet, hogy ha a lány sokkal (kb. legalább 10 évvel) fiatalabb a férfinél, akkor köztük a korukból adódóan olyan szakadék van, amit előbb utóbb nem tudnak áthidalni.

Nos, én ezt nagyon nem így tapasztaltam.

16 évesen jöttem össze egy akkor 32 éves férfivel (szóval akkor pont dupla annyi volt mint én), ezen persze mindenki mélyen meg volt botránkozva, ma már meg is értem persze, de ettől függetlenül én emlékszem rá, hogy nekem ez a kapcsolat jó volt, nem vált káromra. Két és fél évig voltunk együtt. Ennyi időt kihasználásból nem lesz együtt velem senki szerintem. Az egy dolog, hogy igen élénk volt a szexuális életünk, de ez miért lett volna kihasználás? Nem ő vette el a szüzességem, nem lett elvéve az "ártatlanságom", ráadásul 16 évesen én is igen aktív voltam szexuális téren, mint szerintem a legtöbb 16 éves, aki él már nemi életet és van partnere. Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy én használtam ki őt, mert vele jobb volt, mint egy korombeli sráccal, akinek nyilván nincs annyi tapasztalata. De hát ez persze nem így volt, egyszerűen csak szerettük egymást. Sokan azon akadnak fenn, hogy mi közös témája lehet egy harmincas embernek, és egy tininek. Hát nekünk rengeteg közös témánk volt. Elég hülyén hangzana, ha itt sorolgatnám, hogy miről beszélgettünk, mert hát egyszerűen az életünk dolgait megbeszéltük egymással, kezdve azzal, hogy valamelyik zene mennyire tetszik, vagy egy film, vagy bármi, folytatva azzal, hogy napközben kikkel találkoztunk, de akár a napi politikát is megbeszéltük, mert bármilyen hihetetlen, engem 16 évesen már élénken érdekelt ez is.

A szakításunk sem azért következett be, mert ő túl öreg lett volna hozzám, hanem főleg az volt az oka, hogy ő sokszor a komoly dolgokat nem vette elég komolyan, vagy inkább rosszul kezelte azokat, mindenből viccet próbált csinálni. Így utólag visszagondolva, persze ezeket meg én reagáltam le rosszul, de hát ez van. Amúgy azóta is jó barátságban vagyunk, nagyon kulturáltan váltunk szét.


A másik hasonló történetem idején 21 éves voltam, az akkori párom pedig pont 10 évvel több. Érdekes, ezen már a világon senki nem botránkozott meg, és én sem tartom ezt botrányosnak. Sajnos nem vagyunk már együtt, de ezt ketten toltuk el, pedig ez egy nagyon jó kapcsolat lehetett volna, csak nagyon elsiettük a dolgokat, túl korán hoztunk meg olyan döntéseket, amik mindkettőnk életét befolyásolták, ezt nem szabadott volna ennyire elkapkodni, de hát akkor már mindegy volt.

2010. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész emberfüggő is és nem csak a korkülönbségen múlik...

Lehet valaki mondjuk 36 évesen is fiatalos,és normális gondolkodású,és lehet valaki 30 pár évesen konzervatívabb,amitől egyből idősebbnek tűnik.Lehet a 18 éves is egy buta p.csa,és olyan érettebb gondolkodású,mint Te is.Tehát nagyon sok függ a személyiségtől!

Én amúgy 22 voltam amikor megismertem a páromat,ő 33.Négy éve vagyunk együtt,van két csodálatos kislányunk.Soha,de soha fel sem merült közöttünk a korkülönbség.

Szóval a kérdésedre a válaszom,NEM. :)

2010. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Férjem 37 Én 24.

Van két pici lányunk.

amikor megismerkedtünk én 17 ö 30 éves volt! Sokalltuk a közöttünk lévő 13 év korkülönbséget, próbáltunk csak barátok maradni. De ahogy látod nem sikerült :D

A Szerelem győzedelmeskedett az ész felett, 18 évesen beadtam a derekam!

Megérte! Soha semmiben nem volt hátrány, probléma a nagy korkülönbség!

Minden jót kívánok nektek, hogy sikerüljön :)

2010. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

sok..ki tudja meddig működne, egy 18 éves lány még sokat fog változni!!

egy 30 évesnek meg már berögzült szokásai vannak..alakitani nem nagoyn lehet

2010. szept. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!