Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a korkülönbség? 18 lány,...

Sok a korkülönbség? 18 lány, és 30féri?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 23:19
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
96%
szerintem sok. 7 év múlva a 18 éves még csak 25 éves lesz de a 30 éves már 37, majdnem 40. 10 év múlva 28, 40. 15 év múlva 33, 45. szerintem akkor már baromi sok lesz
2010. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is sok, de azért ez még nem az a kategória, ahol a dolog ne működhetne végül.
2010. szept. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező kommentje:

ha a 30éves gyermeket szeretne, akkor nem kezd egy 18 évessel!köszönöm utolsó kommentelő:)



Ezt nem értem, hogy hogy érted. Azt írtam, hogy egy 18 évesnek és egy 30 évesnek nem feltétlenül ugyanazok az elképzelései az életben. 30 évesen szerintem sokan már családot szeretnének, míg a 18 éves előtt ott az élet, a lehetőség, hogy tanuljon, képezze magát, váljon valamivé. Más élethelyzetben vannak.


Mondjuk ez általánosítás, ettől még 18 évesen is szülhet egy lány és alapíthat családot...

2010. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
persze, szülhet, de én tanulni szeretnék, nem szülni:), majd 4-5 év múlva.Értem már hogy gondoltad. Csak ezt ezért mondom, hogyha egy 30éves pasi már családjához keres feleséget, akkor nem lesz együtt egy 18 évessel, mert ezzel ő is tisztában van. Gondolom én.
2010. szept. 13. 00:02
 25/53 anonim ***** válasza:
81%

Remélem jól alakulnak a dolgok, és a 30éves pasi nem csak a szexre hajt.

Nekem rossz a tapasztalatom az idősebb pasikkal. 14-17éves korom között ismerkedtem a 30fölöttiekkel, mind csak a szexre hajtott. És nekik pont azért kell ilyen fiatal mert még naívak. Ezt persze nem úgy kell érteni hogy ekkoriban rengeteg pasi meghúzott..csupán egybe szerettem bele, akkor már majdnem 17voltam, ő 32. Hitegetett, sajnos elhittem neki, persze csak kihasznált. Úgy hogy most mire eltelt egy év és 18múltam már találtam egy normális kapcsolatot, mindössze 1 év van köztünk az ő javára.


Próbáld ki, de legyél résen, nehogy csak a szex legyen a fontos. Sok szerencsét.

2010. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
KÖszönöm, jobban résen leszek mint gondolnád;) nem hagyom magam;)
2010. szept. 13. 00:06
 27/53 anonim ***** válasza:
A nagybátyám 60, a felesége 30, és? jól megvannak 15 éve.
2010. szept. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

Nemsok!

Ittvagyok Élő példánap párommal Jelenleg Én 19 vagyok ;- Ő 27 éves lesz idén.3 éve együtt vagyunk és együtt is élünk.Hátsó szándék elkerülése végett nem egymás pénzéért vagyunk együtt. Nah és?Nemkem se jött be soha a saját korosztályom!Mindig is az idősebb érett férfiak tetszettek,akikkel lehet értelmesen beszélgetni és nem abban merül ki,hogy ,,Mennyi csajt húztam elötted meg-huh milyen volt az a buli,ami tegnap ...,persze azóta kijózanodni,;-á...


Oh...és igen is vannak olyanok akik a valós korukat meghazudtolják észben!


19/N

2010. szept. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
nekem volt pár osztálytárnőm, ahol hasonló volt a szitu,jártak pár évet és összeházasodtak, már mind1-iknek gyereke van és nagyon boldogok együtt.Szóval ha összeillenek és érettek akkor nem sok.Én egy 20 évvel idősebb férfival voltam együtt 3 hónapig,de nálunk nem az volt a rossz h. én fiatalabb vagyok hanem az h. ő sokkal tanultabb ember volt és emiatt én túl "kicsinek"éreztem magam.
2010. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttünk a párommal, akkor voltam 21 éves, ő 31. Azóta eltelt 2 és fél év, én nemsokára betöltöm a 24-et, ő már betöltötte a 34-et (10 és fél év van közöttünk). Tavaly szeptemberben házasodtunk össze, most várjuk az első Babánkat. Szóval szerintem nem feltétlenül sok a köztetek lévő korkülönbség, azon múlik, mennyire értitek meg egymást, mennyire illetek össze mind érzelmileg, mind értelmileg. (Ez utóbbi csak arra vonatkozott, hogy bár te azt írod, 18 évesen érett vagy, sajnos a 30-as férfiak között akad jó pár, akiről ugyanez nem mondható el.)
2010. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!