Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a korkülönbség? 22 éves...

Sok a korkülönbség? 22 éves lány és egy 34 éves férfi között? Mit gondoltok? Lehet belőle valami? A lány komolyabb gondolkozásban én mint férfi meg elég fiatalos vagyok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a korkülönbség nem sok, ha összeilletek és a hosszú távú terveitek nagyjából egyeznek, akkor megéri megpróbálni.


22N

2011. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha vonzódtok egymáshoz, miért lenne gond a korkülönbség? Ha ugyanúgy éreztek egymás iránt, ne is törődj ilyennel! Sok sikert! :)
2011. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sok? Az a lényeg, hogy szeressétek egymást. A korkülönbség ellenére.
2011. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Kapcsolat lehet, emberileg nem gond, kezelhető szerintem.

Viszont, ha komolyra fordul és gyereket akartok majd fel kell, hogy készülj arra is, hogy a lányok 29-30 éves korban jutnak oda, hogy anyaságot vállaljanak.

Az még, mondjuk hét év, ami azt jelenti, hogy 41 leszel amikor megszületik a kisfiad, majdnem 50 amikor általános iskolába megy. Középsuliról egyetemről ne is beszéljünk :)

És a gyerek még akkor is időt, energiát igényel. Nem tudom h neked lesz-e 50-60 évesen energiád egy tini lelki problémáira stb.

Ezen kívül OK szerintem :)

2011. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen terveid vannak a lánnyal! Én 20 évesen egy 44 éves férfi barátnője voltam. 5 évig működött, aztán rádöbbentem, hogy én teljesen mást akarok az élettől! Nem bántam meg, mert sokat tanultam tőle. Főleg emberileg.

Rövidtávon biztosan működne, ha csak erről lenne szó, de ugyebár nem a korkülönbség a legnagyobb probléma, ami gondot okozhat egy kapcsolatban!

CSak ez ne tartson vissza!

2011. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem már van egy gyermekem aki messze lakik tőlem,de ha látja a fiamat az utcán olyan aranyosan áradozik a fiamról!Egy dolgon jár az agyunk,nagyon vonzódunk egymáshoz,de valami vissza tartja a komolyabb érzéseket!Szabadjára kell még engednünk.
2011. márc. 1. 11:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy.


Viszont: én is 34 vagyok, csak nő, és nem érzem magam "elég fiatalosnak". Baromi fiatalnak érzem magam. :)

2011. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28 éves nő vagyok. 23 évesen jöttem össze akkor 33 éves párommal. Elvált, két gyermeke van. Mi most házasodunk össze, és most várjuk első, közös gyermekünket. Szerencsére ez még nem nagy korkülönbség. Viszont az érdeklődési körünk is nagyjából egyezik és tudunk kommunikálni egymással. Szerintem ez a legszebb férfikor, nekem meg a legjobb női. Soha nem tudtam velem egykorú pasikkal mit kezdeni, nem túl érettek a hasonkorúak. Dehát kinek, mi jön be!:)
2011. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 17 évesen 36 éves a párom. Sokan ellenezték, de mi szeretjük egymást nagyon, és nem érezzük, hogy a korkülönbség miatt kellene a boldogságot félre dobni. Szóval szerintem ne is gondolkodjon a koron ;)
2011. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szerintem már nem sok ez a korkülönbség, ha az életstílusotok, életszemléletetek passzol.
2011. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!