Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a korkülönbség? 22 éves...

Sok a korkülönbség? 22 éves lány és egy 34 éves férfi között? Mit gondoltok? Lehet belőle valami? A lány komolyabb gondolkozásban én mint férfi meg elég fiatalos vagyok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 11:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem sok. Ha a lány lenne 15 a férfi 30,komolytalannak tartanám. De itt huszon-ill. harmincas emberekről van szó. Én 23 éves voltam, amikor összejöttem az akkor 33 éves párommal. Elvált, két gyermek édesapja,eleinte én is féltem a korkülönbségtől. De az idő minket igazolt, több mint 4 éve vagyunk együtt, a hétvégén házasodtunk össze, és most várjuk az első közös gyermekünket!:) A lényeg, h legyen közös érdeklődési kör, közös barátok, megértés. Ha ő már vmihez "öregnek" magát,akkor nem erőltetni, ha a lány fiatalnak a gyerekneveléshez,akkor azt sem erőltetni. Én is fokozatosan tanultam meg a gyerekeivel együtt lenni, de ma már minden jó. A szüleim közt is 10 év van, lehet ezért vált be nekem is!:)
2011. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Anyukám és Apukám között 12 év van. Amikor megismerkedtek 19 és 31 évesek voltak. Apunak a második házasság. Együtt vannak. Működik. Jól. A párom is 10 évvel idősebb mint én. 34N
2011. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 barbara2012 válasza:
Az én párom 17 évvel idösebb mint Én, de minket ez nem érdekel. Nagyon szeretjük egymást és csak ez a fontos nekünk. 18 voltam amikor összejöttünk most 22 multam. Szerintem ha szeretitek egymást és közös az érdeklödési körötök és jol kiegészititek egymást nagyon boldogok leszetek!
2011. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem támogatom a túl nagy korkülönbségre épülő kapcsolatokat, mert többsége szerintem nem tartogat közös jövőt a két félnek, de a ti esetetekben szerintem ez nem olyan nagy probléma. Fiatal vagy, a lány pedig már nem tini, hogy ne gondolkodjon felelősen. Ha 16 lenne, más lenne a helyzet.. De így ok. Ha közösen el tudjátok képzelni az életeteket, és nem jelent problémát pl. gyerekvállalás, tanulás, szórakozás, érdeklődés, akkor harmonikus kapcsolat lehet belőle.
2011. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ha minden passzol köztetek, akkor egyáltalán nem sok. Később meg nem is venni észre, de talán most sem azokkal az emberi tulajdonságokkal, amiket írtál!


Párom és köztem 11 év van és jelenleg 18 hetes kismama vagyok, van egy 4 éves lányunk és 8 éve vagyunk együtt!


Sok boldogságot Nektek is!!!

2011. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!