Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a korkülönbség? 18 lány,...

Sok a korkülönbség? 18 lány, és 30féri?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 23:19
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Kedves 06:32:es kommentelő. Rátapintottál a lényegre, ami miatt nem sem kell velem egykorú pasi, mert tényleg nem lehet velük szót érteni, én sokkal jobban szeretek egy érett, okos emberrel beszélgetni, mint aki minden péntek(mindig) szétissza az agyát, és eztt nagyon frankónak gondolja. AZokkal nem lehet normálisan szót érteni, mert áállandóan a pia, a dugás, a drog, meg a részegen vezetés jár a a fejében, és ez itt ki is merül neki. (tisztelet a kivételnek)....ezért nem kell csodálkozni, hogy inkább járnak a mai normálisabb 18 éves lányok, egy 35 éves emberrel, mint egy 18-19-20-21-22 éves pasival.
2010. szept. 13. 10:02
 32/53 anonim ***** válasza:
azért az idősebb pasik között is van olyan felelőtlen,mint egy 20 éves(elég sok ilyet ismerek),és a 20-as éveiben lévő fiúk között is vannak érettek.
2010. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Igen!
2010. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
igen, ezért mondtam, hogy tisztelet a kivételnek..Várok még válaszokaat:)
2010. szept. 13. 15:49
 35/53 anonim ***** válasza:
Sok, nagyon is. Értem, mire gondolsz. Mostanában tényleg a legtöbb fiatallal nem lehet komolyan beszélni, de azért akad egy pár, szerintem őket kéne megkeresned.
2010. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Nekem mindig velem egykorú barátaim voltak tizenéves koromban is, és egyik sem volt bulizós, piálós, drogozós. Sőt, nagyon okosak, értelmesek voltak, mindegyik egyetemre ment, lediplomáztak, és az egyik már PhD hallgató. Szóval meg lehet találni a veled egykorúak között is azokat, akik nem agyatlanok. Az ilyeneket keresd, és akkor meg is fogod találni.


És én is csak azt tudom mondani, hogy a 30-asok között is nagyon sok felelőtlenül gondolkodó férfi van. Az életkor nem jelent automatikusan egyet a szellemi-lelki érettséggel vagy bölcsességgel. Nagyon sokan közülük is csak a szexre hajtanak, és attól érzik magukat menőbbnek, hogy szép és fiatal lányokkal kavarnak.

2010. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Köztünk 13 és minden oké
2010. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
DE jó ilyet hallani:) És hány évesek vagytok?:)Még várom a válaszokat.:)
2010. szept. 15. 15:35
 39/53 anonim ***** válasza:

Most 22 éves vagyok, és a 28 éves párommal élek 3 éve. Még néha a köztünk lévő korkülönbség is felszínre bukik...

De nem ez a lényeg, csak a szerelem.


Nem is erről akartam írni. 18 éves koromban még szűz voltam, és soha nem volt barátom. Nem az volt a baj, hogy nem tetszettem senkinek, rengeteg udvarlóm volt, modellkedtem is, sokan akartak becserkészni..... de nekem a korosztályombeliek, vagy a kicsit idősebbek unalmasak, buták, és gyerekesek voltak... kicsit sem vonzottak sem testileg, sem lelkileg.

Aztán találkoztam ezzel az akkor 33 éves férfival. Nem tetszett. Őszült a halántéka, de nagyon udvarolt. Eszembe sem jutott, hogy lesz köztünk valami, de ahogy teltek a hetek, megszédített. Majd ki akartam szállni, de nem hagyta. Minden egyes alkalommal mikor találkoztunk, szakítani akartam vele, de mindig új esélyt kért, és én fiatal és gyenge voltam nemet mondani. Elvette a szüzességem, ami szörnyű élmény volt számomra. Utána szeretők lettünk... én nem akartam, csak annyira volt erőm, hogy azt mondjam, ne mutatkozzunk együtt utcán, mert nem vagyok szerelmes és nem akarom ezt az egészet. Nagyon csúnyán kihasználta a naivságom. nehezen gyógyuló sebeket okozott a szexuális életemen is..... Azóta is sokszor eszembe jut, hogy bárcsak visszamehetnék az időben, és megrázhatnám magam, hogy hagyd el!! Ne kínozd magad tovább! Akkor még sok mindent nem értettem koromnál fogva. Ez csak egy történet. Neked lehet, hogy teljesen máshogy alakulna.

De én nagyon örültem volna, ha annak idején valaki lebeszél az egészről, és nyakon önt egy pohár hideg vízzel.

Minden jót kívánok neked, tégy a legjobb belátásod szerint.... nem akartalak elszomorítani, ez csak egy tapasztalat a sok közül.

2010. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
19 voltam mikor összejöttem az akkor 29éves pasimmal, ennek három éve és köszi tök jól megvagyunk. Nem sok.
2010. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!