Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontosnak tartod-e, hogy egy...

Fontosnak tartod-e, hogy egy 27 éves fiu, vagy lány, a szülői háztól külön költözzön?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 19:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
93%
19:20-as vagyok és lány!És pontosan miatta nem tudok különköltözni!Csicskáztat,és fel van háborodva ha félreteszek pénzt!Neki jut hónap végén drága kozmetikumokra nekem meg még egy zoknira sem a fizetésemből!Én itt semmit sem akarhatok,nem is reménykedhetek,az összes álmom összetöri,megaláz,nem figyel rám,az én pénzem költi!Ha valamit veszek magamnak,mondjuk tejet nem ittam már régen,pedig 2 fizetésből élünk! és megvettem magamnak 1 liter tejet és 1 kortyot sem ittam belőle,mert ő itta meg!Minden fontos dolgomat kidobja a kukába és csak annyit mond,hogy sajnálom!13 éves korom óta álmodom saját életről és azóta hallom,hogy nekem sosem lesz házam meg lakásom se,meg munkám sem mert lusta vagyok és nem csinálok semmit!(közben én főzök,mosok,takarítok ő meg állónap a net előtt ül és pasizik)azt akarja,hogy én vegyek neki fel 300 ezer Ft-ot,hogy ő kimehessen a kanijához Marokkóba!Elveszi a pénzem,de számlákat nem fizet!Eldugja előlem,nehogy meglássam mennyi hátralékunk van és nehogy ki tudjam fizetni,mert akkor ő nem tudná elkölteni!A páromat nem engedi ide hozzám!Azt mondta találkozzak vele kint valami parkban akár még télen is!Folyton megaláz,mikor valami családi ünnep van!Úgy,hogy már a sírás kerülget!A szavak amiket a nevem helyett használ az idió...ta,a köcs....ög,gec....il@da,h¨lye gyerek,buzÍ gyerek és a fogyaté..kos!Mióta az eszemet tudom gyermeket szeretnék é már tervezgettem,hogy milyen lesz a szobája és azt mondta,hogy ne is álmodjak róla,hogy nekem olyan életem lesz!Én nyomorogva fogok élni valami koszos lyukban!És azt,hogy nekem biztos fiam lesz!De ő AZT látni sem akarja!Nem fogja szeretni!Utálja a ronda kisfiukat!!Nos én nem így képzelem egy szerető és törődő anya képét,aki jót akar a gyerekének!
2010. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
66%
Az én fiam 25 éves és még itthol lakik,igaz szinte aludnu jár haza vagy még azt sem mert a barátnőjénél alszik.Igaz van lakása de azt kiadta albérletbe mert legalább pótol a megemelkedett hitelbe.Mi ennyivel tudjuk segiteni és semmi gond nincs ebből.Egyáltalán nem anyuci kicsi fia felállás van,ő éli az életét nem szólunk bele.Van hogy napokig csak telefonon beszélünk,mert elkerüljük egymást.Ez mulik a szülő-gyerek viszonyon is ,hogy ki hogyan érzi magát otthon.
2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Francért nem mentél már albérletbe régen??? Basszus ez már bőven túlmegy minden határon.
2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem fontos de azt ne várja hogyha a párom és velem össze akar költözni akkor én majd odamegyek hozzájuk! Sőt talán azt is hogy egyáltalán vele legyek. Ugyanis nem túl kellemes ha méág egy felnőtt emberrel sem lehet kettesben lenni mert ott lakik anyuci. Az elég volt kamaszkorban.
2010. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
21%
19.20 Még mindig nem mondtál SEMMIT ami miatt nem költözhettél volna már el rég. Azt mondod, van fizetésed. Nagyszerű. Anyád hozzáfér közveltlenül a bankszámládhoz? Igen? Akkor nagy blfasz vagy, változtass hozzáférést/számlaszámot. Nem? Akkor mi a gond? Annyit teszel félre, amennyit akarsz. A te pénzed, megdolgoztál érte. Ezek után ha nem költözöl el, akkor te egy önsajnáltató picsogógép vagy.
2010. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó! Arra nem gondoltál hogy csak havi 80.000 forintot keres és az albérlet nem havi 1000 forintos tétel te b@romarcú? Ugrálsz itt te is aztán állítom kis p.cs 16 éves vagy akinek a valaga alá tolják a dolgokat. Idióta
2010. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
21%
Jaj de könnyű anyázni. Képzeld, 80 rugóból el lehet menni albérletbe. 40-50 ezer ha nincsenek nagy igényeid, és ez Budapesten. Vidéken sokkal olcsóbb. Okoskodj még. Vicces, hogy itt parasztkodsz, de ha gondolkodnál, tudnád, hogy igazam van, csak elvakít, hogy beszóltam egy szegény lánynak, akinek jajjdesanyarú a sorsa. Pedig tehetne ellene, csak nem akar.
2010. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy valaki 27 évesen otthon él, vagy élősködik. A kettő között van különbség. Mert ha van rendes munkája, próbál gyűjtögetni, esetleg még a rezsibe is belead, akkor oké. De ha elveri az összes pénzét, vagy munkája sincs, mert minek, akkor nem oké.

Meg persze tényleg nem minden, hogy milyen mentalitású a család. Mondjuk én vallom, hogy nem egészséges több generációnak hosszabb időn keresztül együtt lakni. Mi is laktunk anno anyuéknál is, és anyósoméknál is. Bár elég jó fej mindkét család, természetesen mi is igazodtunk mindenhez, csak voltak olyan dolgok, amiben zavartuk őket. Más az életritmusuk mint nekünk, ez természetes. És bár soha nem szóltak semmiért, tudom, hogy amikor mondjuk éjjel hazajöttünk (a lehető legcsendesebben), ha valamelyik véletlenül felébredt, csak zavarta. Ahogy pl. az is, ha mondjuk elutaztunk hajnalban, akkor nyilván keltek ők is. Soha nem mondták, ezt mégis feléri az ember ésszel. De akinek még nincs módja különmenni, de tesz érte, abban nincs semmi probléma. Nyilván mi sem azért laktunk így, mert jó volt. De szerencsére nekünk egy év alatt megoldódott, és tudtunk költözni a saját házunkba.

2010. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
55%

Azért 80rugóból ki lehet jönni albiban.még ha lakótársakkal lakik az is jobb mint azzal az ,,anyával,,.

Am a Te hibád is.miért engeded h elvegye a pénzed?

2010. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Hát először is csak 55-öt keresek,jobb időbe 60-at!Eleve nem lehet 1 szobát sem találni 25 alatt!Ez hiába vidék,de nagyváros.A fűtés és a rezsi albi társsal is húzós ennyiből!Gázzal vagy távhővel egyre megy!És nem tudom annak a válaszolónak mi szúrja annyira a szemét!Jobb lenne,ha írnál privi e-mailt és elmondanám a dolgokat!
2010. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!