Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek jól keres a...

Ha egy nőnek jól keres a párja, akkor miért kell azt gondolni, hogy biztosan a pénze miatt van vele?

Figyelt kérdés

Sok ismerősömet, és engem is pénzéhesnek gondolnak, mert annyit tudnak, hogy a párom jól keres, de semmi többet. És ebből azt szűrik le, hogy én biztosan a pénzéért szeretem.

Nemcsak a párom, hanem a többi jól kereső férfi is bőven 25 fölött van, csak észrevennék, ha a párjuk nem őket hanem a pénztárcájukat szeretné, nem?

Miért kell rögtön megbélyegezni valakit, hogy pénzéhes, ha tehetősebb a párja?

Elegem van a sok rosszindulatú emberből! :(


2010. szept. 12. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

ambíciózus, tehetséges, talpraesett párom van. ez magával hozza azt is, hogy jól keres.

bocs, ha ez bárkit is zavar... mindenkinek megvan a lehetősége arra, hogy jobb anyagi helyzetű pasihoz kösse az életét, ahelyett, hogy irigykedjen...

2010. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánosítani valóban,de tényleg rengeteg olyan nő van aki tényleg csak a pénzre hajt,az olyanok miatt itélnek meg téged is ilyen negatívan.Ezt most ne vedd magadra!De mikor egy 20 éves lányt látok egy gazdag 40 éves ,elvált,elhizott,3 gyerekes ,kopasz csávóval akkor valahogy tényleg nehéz elhinni,hogy nem a pénz miatt van vele a lány......De mégegyszer mondom,ezt ne vedd magadra,de tény ,hogy sok nő tényleg ilyen....
2010. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
egyetértek:)
2010. szept. 12. 16:34
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem sokáig nem keresett jól, én meg még rosszabbul. Az utóbbi egy évben 3x lett a fizetése az enyémnek, most én is elég jól kerestem már.


Engem sokkal jobban zavar az, hogy őt gondolják tehetségesebbnek. Nem gondolják rólam, hogy a pénzéért mentem hozzá, mert jó hosszú ideig csak együtt éltünk.

Szerintem sokkal zavaróbb, ha két különböző területen dolgozó párt úgy könyvelnek el, hogy a nő kevésbé tehetséges, és ezért keres kevesebbet.

Én mondjuk sohasem kaptam tőle értékes ajándékot, mert ahhoz túl fukar. Viszont nagyon zavar, hogy lényegében én vagyok az ész, közben meg őt gondolják annak.

2010. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert az esetek túlnyomó részében a pénz tartja össze a kapcsolatot.

A megoldás egyszerű: te tudod, hogy te szereted a párodat, és ezért vagytok együtt, nem a pénzért. Akkor meg miért zavar, hogy mások megszólnak?

2010. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szeretünk panelekben gondolkodni,mert így könnyebb eligazodni a világban.Bekategorizáljuk az embereket.pl. a kövér szakács biztos,hogy nagyon jól főz,a szépségkirálynő csak buta lehet,a szemüveges jó tanuló pedig unalmas stréber.


"Nemcsak a párom, hanem a többi jól kereső férfi is bőven 25 fölött van, csak észrevennék, ha a párjuk nem őket hanem a pénztárcájukat szeretné, nem?"


Vannak olyan gazdag férfiak,akiket nem is érdekel,hogy miért van velük a párjuk.Ugyanis ők sem a belső értékekért vannak vele,hanem,mert szépek,jók az ágyban stb.Státusz szimbólum a nő,akár a kocsijuk.


Most én is általánosítottam.Ismerek erre is példát,nem is egyet,de nyilván nem gondolom,hogy ez mindig,minden esetben így van.

Nagyon szimpatikus volt annak a hozzászólónak a válasza,aki maga is vállalkozásba kezdett,hogy önállóan is el tudja tartani magát és a családját.Szerintem egy gazdag pasi mellett sem lehet csak vállat vonni,hogy hát jól van,nekem most nincs munkám,de a férjem úgyis jól keres,megélünk így is.A házasság valóban jó dolog,mert megoszlanak a terhek,de úgy gondolom egy embernek mindig törekednie kell arra,hogy ő,saját maga is sokra vigye,kihozza magából a maximumot és ne támaszkodjon teljes egészében a partnerére,mert akkor hatalmas lehet a pofára esés.

2010. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!