Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek jól keres a...

Ha egy nőnek jól keres a párja, akkor miért kell azt gondolni, hogy biztosan a pénze miatt van vele?

Figyelt kérdés

Sok ismerősömet, és engem is pénzéhesnek gondolnak, mert annyit tudnak, hogy a párom jól keres, de semmi többet. És ebből azt szűrik le, hogy én biztosan a pénzéért szeretem.

Nemcsak a párom, hanem a többi jól kereső férfi is bőven 25 fölött van, csak észrevennék, ha a párjuk nem őket hanem a pénztárcájukat szeretné, nem?

Miért kell rögtön megbélyegezni valakit, hogy pénzéhes, ha tehetősebb a párja?

Elegem van a sok rosszindulatú emberből! :(


2010. szept. 12. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Mert ilyen világot élünk, ahol a pénz fontossá vált.
2010. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
mert irigykednek!!:)ne foglalkozz velük
2010. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Próbáltam az ilyen "irigy" emberek fejével gondolkozni.

Ha megismerek valakit, és a 3. randin beleszeretek, és később kiderül hogy pl. 300 E-t keres, akkor csak azért hagyjam el, nehogy valaki pénzéhesnek gondoljon?

Vagy mit gondolnak az ilyen emberek?

2010. szept. 12. 16:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek szeretnek általánosítani. Általában ahol a férj jól keres, ott a korkülönbség is nagyobb. ha a nő nem dolgozik,a férj tartja el,főleg,ha még gyerek sincs,akkor sok esetben később kiderül,hogy valóban csak a pénz miatt ment a férfihez.

Ők vannak többen,ezért hiszik sokan,hogy ez minden esetben igaz.

2010. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Persze, a férj idősebb, és előfordulhat hogy a nő munkanélküli lesz, és pár hónapig nem talál munkát. És ilyenkor a férje tartja el, akkor is ezt hiszik?

Hogy csak azért ment férjhez, hogy az eltartsa?

2010. szept. 12. 16:13
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Én 4,5 éve vagyok párommal. Jól keres és ezt visszahallottam, hogy biztos a pénze miatt vagyok vele...

Nem számít, hogy pár hónapja(!) kapott csak munkát, addig szülők tartották el...

Nem kell velük törődni, ennyi, rosszul esik, tudom.

2010. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert "ki hogy él, úgy itél".
2010. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyenek az emberek, nem tehetsz ez ellen semmit. Az én férjem is jól keres, de a többség nem lát ennél tovább. Mikor megismertem, akkor még 1 Ft-ot sem keresett, főiskolások voltunk. Az elmúlt években aztán egyre feljebb jutott a munkahelyén és most valóban kiemelkedő a fizetése. Ezzel együtt mondjuk az én fizetésem is nőtt, de nőként ugye eleve nem kereshettem annyit mint ő férfiként. Ez engem nagyon zavart eleinte, aztán mikor a kisfiunk megszületett és itthon maradtam vele, akkor még inkább. Végül alapítottam egy vállalkozást és most már felzárkóztam a párom mögé. Hülyén hangzik, de ez számomra biztonságot nyújt. Tudom azt, hogy ha bármi történik a párommal, akkor egyedül is fel tudom nevelni jólétben a gyermekeinket, nem függök senkitől.


Egyébként a megoldás: nem kell senki orrára kötni, hogy mennyit keres a párod. Akkor nincs irigység sem és beszólások sem.

2010. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Amikor Karácsonyra kaptam egy nagyobb értékű ajándékot, már akkor is minden pénzéhes nőnek elmondtak.

Mintha lett volna beleszólásom, hogy milyen értékű meglepetést vegyen...

2010. szept. 12. 16:19
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudnak összeget, de sokat elárul hogy márkás ruhában jár, állandóan autózik, ha valahova mennem kell, elvisz, sokszor főz nekünk és ehhez bevásárol, vagy pl. vesz valami meglepetést nekem.
2010. szept. 12. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!