Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodtam fel? 19F

Jogosan háborodtam fel? 19F

Figyelt kérdés
A családom nem a legjobb padlóápolásban, ugyanott járkálnak mezítláb ahol cipővel, anyám fésült hajával is tele van a fürdő amit utána hanyag felszedni.. főként a bátyám az aki cipővel van házon belül, még az emeleten is abban mászkál, én erre különösen érzékeny vagyok, mindig papucsban vagyok a szobámon kívűl. Rendszeresen takarítok fertőtlenítek a szobámban, amikor be akart jönni rászóltam hogy cipővel ne! Ő nem érti miért, azt hiszi a cipője tiszta, csak mert kocsival jár mindenhova.. gondolom nem hallott a kórokozókról. Múltkor is fertőtlenítettem Sanytollal erre szándékosan bejött hozzám cipővel és beletörölte a talpát a padlóba.
2022. febr. 20. 21:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
66%
Mi a hidegburkolt helyeken papucsba vagyunk, de pl ha bemegyek inni, én sem veszem le a cipőt. Persze szobába nem megyünk be sem cipőbe, sem a benti papucsba. Van hosszú hegyű rajzszög, rakj ki párat a szobába, aztán ha cipővel megy be, ne szólj neki.
2022. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, ez azért praktikus, mert főleg azt bünteti, aki leveszi a cipőt.
2022. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!