Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodtam fel? 19F

Jogosan háborodtam fel? 19F

Figyelt kérdés
A családom nem a legjobb padlóápolásban, ugyanott járkálnak mezítláb ahol cipővel, anyám fésült hajával is tele van a fürdő amit utána hanyag felszedni.. főként a bátyám az aki cipővel van házon belül, még az emeleten is abban mászkál, én erre különösen érzékeny vagyok, mindig papucsban vagyok a szobámon kívűl. Rendszeresen takarítok fertőtlenítek a szobámban, amikor be akart jönni rászóltam hogy cipővel ne! Ő nem érti miért, azt hiszi a cipője tiszta, csak mert kocsival jár mindenhova.. gondolom nem hallott a kórokozókról. Múltkor is fertőtlenítettem Sanytollal erre szándékosan bejött hozzám cipővel és beletörölte a talpát a padlóba.
2022. febr. 20. 21:32
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
9-es A saját szobámról volt szó ha elolvasod, nem szeretném, hogy utcai cipővel bejöjjön, de nem érti meg. Lényegében a padlót szoktam felmosni, mást inkább portalanítok, ettől még nem lesz steril a szoba. Nem tudom mi ezen a rákényszerítés másokra nézve.
2022. febr. 20. 22:16
 12/32 anonim ***** válasza:
25%
"én sem szeretem ha cipővel jönnek be a lakásomba." a sajátodban nyilván te döntöd el. De a 19 éve kölök ne oktassa már ki a többieket a saját otthonukban.
2022. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
76%

Én megértelek. Ha belegondolok, hogy az utcákon TBC-s köpet, hányás, ürülék, vizelet is van...

Aztán azt a cipőt, be az ágyad előtti szőnyegig, ahol alszol, szeretkezel.

Elég undorító, hogy egyesek ezt nem fogják fel.

2022. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
30%

13: iszol vizet? Fújjj.... amiben a halak szexelnek??


😂😂😂😂😂

2022. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
28%
Nem normális, amit csinálsz. Beköltözhetnél a szüleimhez...
2022. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
35%

az rendben van,hogy nem akarod, hogy bejárkáljanak a szobádba cipővel, te döntésed.

Az, hogy anyud nem képes összeszedni a hajszálait, szimplán velejárója annak, ha nővel élsz. Nem hiszem, hogy munka és háztartás vezetése mellett még azzal is kiemelten kéne foglalkoznia, hogy a hajszálait mindenhonnan eltakarítsa.


Az, hogy ilyen mértékű fertőtlenítési meg tisztaság mániád van, meg már inkább beteges. Valami hobbit keress, egy csajt esetleg, de ha ilyen apró dolgokkal foglalkozol, akkor hamar fogsz őszülni is, vagy éppen kopaszodni (s akkor majd a te hajad lesz mindenhol) :)


Kitartást!

2022. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
83%

Én megértelek kérdező.

Sokan fel sem fogják,hogy a cipőtalpon mennyi baci lehet.

Városban,nyál,állati ürülék,bármi lehet.

Én pl a szobámban edzek,a szőnyegre feküdve,és elég egy kis bőrsérülés,elkaphatok bármit.

2022. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
4%
A tisztasági mánia jelen esetben talán a családtagokkal, azok szokásaival, életvitelével való ellentétek kifejeződése.
2022. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
21%

Na megjött a másik fertőtlenítési mániás... 😂


Kérdező, keríts magadnak egy nőt es nem leszcidőd ilyen marhasagokon rágódni...

2022. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy kóros, de olyanokat kérdezel, akik a kezüket sem mossák meg, mert "tiszta a farkuk".
2022. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!