Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodtam fel? 19F

Jogosan háborodtam fel? 19F

Figyelt kérdés
A családom nem a legjobb padlóápolásban, ugyanott járkálnak mezítláb ahol cipővel, anyám fésült hajával is tele van a fürdő amit utána hanyag felszedni.. főként a bátyám az aki cipővel van házon belül, még az emeleten is abban mászkál, én erre különösen érzékeny vagyok, mindig papucsban vagyok a szobámon kívűl. Rendszeresen takarítok fertőtlenítek a szobámban, amikor be akart jönni rászóltam hogy cipővel ne! Ő nem érti miért, azt hiszi a cipője tiszta, csak mert kocsival jár mindenhova.. gondolom nem hallott a kórokozókról. Múltkor is fertőtlenítettem Sanytollal erre szándékosan bejött hozzám cipővel és beletörölte a talpát a padlóba.
2022. febr. 20. 21:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%
Nem
2022. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
szerintem jogosan háborodtál fel, én sem szeretem ha cipővel jönnek be a lakásomba.. nagybátyám ilyen, az gondolja, hogy a cipője nem sáros, koszos, akkor már minden okés, nem, nekem nagyon nem az...
2022. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Akár jogos is lehetne, de ilyen mértékű tisztaság/fertőtlenítási mánia eléggé beteges.
2022. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
59%
Ez már túlzás. Nincs igazad. 😂😂
2022. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Mi se mászkálunk cipővel a szobába, főleg ahol szőnyeg is van, de azért fertőtleníteni túlzás. Inkább port meg száraz sarat tud bevinni, a covid meg hasonlók nem a cipőtalpakon a legnagyobb probléma. Ennyi erővel akárhányszor megfogja valaki a kilincsit, fertőtleníthetnél.
2022. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
3-as Melyik része volna túlzás? A rendszeresség? Hetente szoktam takarítani, illetve nagyon poros a levegő, már azért is kell.
2022. febr. 20. 21:55
 7/32 anonim ***** válasza:
32%
#3-assal ertek egyet.
2022. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
23%
nincs igazad.
2022. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%

Más a takarítás, és más a fertőtlenítés. Utóbbi nem normális egy lakószobában, pláne rendszeresen.

"gondolom nem hallott a kórokozókról" - de nyilván hallott róluk, csak neki nincs bakterofóbiája. Mellesleg az állandó fertőtlenítéssel sokkal nagyobb kárt teszel az immunrendszeredben, mintha rendszeresen találkoznál a nornál, napi szinten bárhol előforduló többségükben ártalmatlan kórokozókkal. Mivel ezeket kiirtod a környezetedből, így ha találkozol velük, nagyobb eséllyel fogsz tőlük megbetegedni, mert az immunrendszered nincs rájuk felkészítve.

Szóval nem jogos: magaddal azt csinálsz, amit akarsz, mást rákényszeríteni nincs jogod.

2022. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%

#9. 10pontos! 👍😁


Kb ezt akartam epp leírni.

2022. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!