Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az anyám...

Mit csináljak ha az anyám folyton ver és utál?

Figyelt kérdés
Jól tanulok 4-5 ös vagyok, de van egy hülye pasija aki egy bunkó, én nagyon utálom, mindig nekem pofázik és megver, parancsolgat. Máma nem értettem az egyik feladatot a köri leckében, megkérdeztem az anyukámat hogy tudja e. Válasz: meghúzta a hajamat és azt mondta: ott van a könyvbe te hülye. És ezt már sokszor megcsinálta, amióta ezzel a pasival jár. Már gondoltam rá, hogy elköltözök, vagy beveszem az összes gyógyszeJól tanulok 4-5 ös vagyok, de van egy hülye pasija aki egy bunkó, én nagyon utálom, mindig nekem pofázik és megver, parancsolgat. Máma nem értettem az egyik feladatot a köri leckében, megkérdeztem az anyukámat hogy tudja e. Válasz: meghúzta a hajamat és azt mondta: ott van a könyvbe te hülye. És ezt már sokszor megcsinálta, amióta ezzel a pasival jár. Már gondoltam rá, hogy elköltözök, vagy beveszem az összes gyógyszert amit csak találok itthon vagy kiugrom a vonat elé, vagy a busz elé. Már élni is utálok, pedig csak 12 éves vagyok. Őszintén nem tudom hogy mit csináljak. Talán jobb lenne meghalni. Veszprém megyében lakom. Ha valakinek van valami tippe írjon.rt amit csak találok itthon vagy kiugrom a vonat elé, vagy a busz elé. Már élni is utálok, pedig csak 12 éves vagyok. Őszintén nem tudom hogy mit csináljak. Talán jobb lenne meghalni. Veszprém megyében lakom. Ha valakinek van valami tippe írjon.
2010. szept. 11. 19:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom egyes szülők állatok!

Ne legyél öngyilkos főleg ne ugorj a másik jármű elé, evvel a vezetőnek is ártasz, önmagát fogja hibáztatni a szüleid meg ki tudja, hogy örömmel-, bánnattal- fogadják, lenne-e kis megbánás valamelyikben. Mostohaapád tuti azt akarja, hogy a koporsóba lásson. Senkid nincs aki segíthetne? Akkor irány a családsegítő, nem fognak akkor már bántani, lehet még szállást is kapsz.

Vérszerinti Édesapád hol van? Ő sehogy nem tud segíetni. Róla nem írtál.

2010. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

Csak ismételni tudom az előttem szólókat. Szólj az ofődnek, ő tudni fogja mit kell ilyen helyzetben csinálni.

Öngyilkos ne legyél. Azzal nem oldasz meg semmit. Sajnálom, hogy ilyen gyerekkorod van.

2010. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az apám messze lakik, de ő rá nem számíthatok.
2010. szept. 12. 09:15
 14/21 anonim ***** válasza:
Nagyszüleid hol laknak? Vagy nincs más rokon (keresztanya, nagynéni, idősebb,már külön élő testvér) aki segíthetne? Persze, ez sajnos a bántalmazás része, hogy megfélemlítenek, nehogy valakinek el merd mondani. De ha nem szóész senkinek, akkor esélyt sem adsz, hogy megváltozzanak a dolgok... Próbáld meg!
2010. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A nagymamám otthonban van, a nagypapám meghalt.
2010. szept. 12. 20:56
 16/21 anonim válasza:

Semmi képp ne félj!!

Fordulj olyan felnőtthöz..aki tud segíteni!

Rokonok?

minél hamarabb lépj!!

2010. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Pedig apukád lenne a leginkább kézenfekvő megoldás. persze csak akkor, ha nem olyan, mint anyukád. Ha ő megtudná, mi folyik hogy reagálna. Lehet melléd állna, segíteni, netán magához venne. Egy dolgot ne csinálj: azt, hogy magadba fojtod és tűrsz. Mindenképpen kérj segítséget valakitől. Barátaid szüleitől esetleg.
2010. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Pl: máma kilyukadt a bicikli kerekem és kicseréltem. Anyukám barátja azt mondta, hogy: Hogy merem én használni az ő szerszámját, és megvert.
2010. szept. 16. 19:08
 19/21 anonim válasza:

Szia!

Azonnal szólj a felnőtteknek!

2012. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én már 20 éves vagyok, tuti úgy megszivatnám 12 évesen a nevelöfateromat, hogy azt is megbánná hohy világra jött, értem itt, lehet ,hogy durvát mondok de téged ezért nem fognak bebörtönözni, ha valamilyen fizikai sérülést is okozol neki. Volt már rá példa az országban, hogy egy lány kinyírta a nevelőapját, bántalmazta és a köztársasági elnök meg felmentette... de ne ezt tedd! Vonat elé ne ugorj, szólj egy tanárnak, mond el a problémáid, megbízható tanárt keress, "hivatalból" kötelezően segítenie kell! + édesapádat keresd fel amint tudod, hogy segítsen. Én 20 évesen perpill hasonló helyzetbe vagyok, itt annyi a külömbség hogy nem fizikálisan hanem verbálisan bánt az anyám. Pár napja jóba voltunk, ma elgurult a gyógyszere és reggel azzal jön felém hogy én sz+r szülő vagyok stb... én meg mondom, b+ már megint mi a bullshitet csináltam... és ma meg fulra betegen iskola utána kimerülve ordítozott velem, állatába nem veszem magamra, próbálom lenyelni. Most lehet hogy off lesz az egész de sajnos néha irányításba is át kell hogy csapjak, ez általában annyival indul ha lenyugszik akkor "megbeszélem" vele és általában egyenes kéréseket szoktam adni. Csicskáztatást itt nem szoktam nyomatni az a gyengék fegyvere. Előre is bocsánat a morbid válaszomért.
2012. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!