Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fenyeget folyton az...

Miért fenyeget folyton az anyám? Miért nem száll le rólam?

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy 1,5 éves kapcsolatom...És anyám folyamatosan ezzel provokál, amikor itthon vagyok. Pár hete eltűntem, kb. 12 napra, de anyám minden lépésemről tudott. Most intézetbe akar adni, mert magántanuló vagyok, és emiatt őt sokan támadják. Sőt, a volt barátom anyja állítólag nem akarja, hogy akár véletlenül találkozzak a fiával, mert rossz hatással lehetek rá...A magántanulóságom miatt. Gyűlölöm, beskatulyáznak, bántanak...El akarok innen menni, de nem tudom, hová. Nem akarok intézetbe kerülni, csak szeretnék pár napot, amikor nem kell itthon lennem összezárva anyámmal, de már megint be vagyok zárva, és kapom a fenyegetést, hogy mennem kell intézetbe. Mit tegyek?


17L


2011. febr. 13. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Most intézetbe akar adni, mert magántanuló vagyok, és emiatt őt sokan támadják." - Tutira nem emiatt akar intézetbe adni, itt valami más bajok is lehetnek veled. Pld. 17 évesen miért tűntél el 12 napra?
2011. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sztem az egyik haverotok nemrég tett fel egy kérdést veled és az exeddel kapcs.
2011. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát menj el, majd meglátod mennyivel könnyebb úgy az élet. Tuti, szerencsétlen anyád egyedül nevel, csoda, hogy még nem bolondult meg veled. Mindkettőtöknek jobb lenne, ha végleg lelépsz.
2011. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Király. Amúgy nem érzem, hogy lenne velem bármilyen probléma, pl. nem iszom, satöbbi. Csak utálom, hogy azért skatulyáznak be, mert pl. nem járok suliba...(egészségügyi okok, mielőtt valaki kombinálna) El akarok menni innen, de nem intézetbe. Nem tudom már, mit tehetnék. Ha innen még egyszer kilépek, többé nem nézek vissza.
2011. febr. 13. 22:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy évet még csak kibírsz valahogy. Utána nagykorú vagy, és oda mész ahová akarsz. Rá fogsz jönni, hogy k.vára nem egyszerű egyedül megállni a lábadon, és új életet kezdeni szülői támogatás (és most nemcsak anyagi támogatásra gondolok) nélkül. De ha ilyen "vadóc" és lázadó vagy, akkor annak - szentül hiszem - hogy valamilyen oka van.
2011. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

"A lány lelépett, 12 napig a saját anyja nem tudott róla szinte semmit, csak hogy jól van, majd megy haza." - ja, hát baromira tudott az anyád minden lépésedről.


Ha az én 17 éves lányom eltűnne, és ennyi lenne a reakció, hogy jól vagyok, majd jövök... Ha nem vezetne vele semmire a kommunikáció, akkor lehet, hogy én is intézetbe raknálak, már ne haragudj.

2011. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudtam vele beszélni, mert ahányszor hívtam, üvöltözni kezdett, mekkora k.rva vagyok...Haza sem nagyon akartam jönni, de muszáj volt, és a lelkiismeretem is csak úgy maradt tiszta, hogy hazajöttem.
2011. febr. 13. 23:07
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Én anyád helyében úgy vágnálak ki, hogy a lábad nem érné a földet. Az gondolom nem tűnik fel, hogy veled milyen lehet az élet. Borzalom, és sajnos egyre több ilyen viselkedni képtelen kölyök van. Nem hiányzik neked más, mint két egyforma pofon, ha kell öt percenként.
2011. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem bírom, hogy anyám lek.rváz? Vagy miért? Egyébként ez nagyon anakronisztikus látásmód, utolsó. Egyenjogúság van.
2011. febr. 13. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!