Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az anyám...

Mit csináljak ha az anyám folyton ver és utál?

Figyelt kérdés
Jól tanulok 4-5 ös vagyok, de van egy hülye pasija aki egy bunkó, én nagyon utálom, mindig nekem pofázik és megver, parancsolgat. Máma nem értettem az egyik feladatot a köri leckében, megkérdeztem az anyukámat hogy tudja e. Válasz: meghúzta a hajamat és azt mondta: ott van a könyvbe te hülye. És ezt már sokszor megcsinálta, amióta ezzel a pasival jár. Már gondoltam rá, hogy elköltözök, vagy beveszem az összes gyógyszeJól tanulok 4-5 ös vagyok, de van egy hülye pasija aki egy bunkó, én nagyon utálom, mindig nekem pofázik és megver, parancsolgat. Máma nem értettem az egyik feladatot a köri leckében, megkérdeztem az anyukámat hogy tudja e. Válasz: meghúzta a hajamat és azt mondta: ott van a könyvbe te hülye. És ezt már sokszor megcsinálta, amióta ezzel a pasival jár. Már gondoltam rá, hogy elköltözök, vagy beveszem az összes gyógyszert amit csak találok itthon vagy kiugrom a vonat elé, vagy a busz elé. Már élni is utálok, pedig csak 12 éves vagyok. Őszintén nem tudom hogy mit csináljak. Talán jobb lenne meghalni. Veszprém megyében lakom. Ha valakinek van valami tippe írjon.rt amit csak találok itthon vagy kiugrom a vonat elé, vagy a busz elé. Már élni is utálok, pedig csak 12 éves vagyok. Őszintén nem tudom hogy mit csináljak. Talán jobb lenne meghalni. Veszprém megyében lakom. Ha valakinek van valami tippe írjon.
2010. szept. 11. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
:/
2010. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az osztályfőnöködnek, vagy valakinek. Esetleg menj a gyámügyhöz.
2010. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj a gyámügyhöz. Mondj el nekik mindent. :) Sajnos több nem jut eszembe. Sajnálom, hogy ilyeneken mész keresztül.
2010. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Nagyon sajnálom! :( Vonat elé azért semmiképp ne ugorj! Nagyon sok embernek volt rossz gyermekkora, később mégis sikeres emberek lettek - kár lett volna értük, ha gyerekként feladják!

A világnak se vágj neki csak úgy - egyszóval, hülyeséget ne csinálj!!!

Gyámhatósághoz, rendőrséghez fordulhatsz, de azt csak akkor, ha otthon olyan rossz, hogy az állami nevelőintézeben is jobb lenne...

Nagyszüleid, vagy más rokon nem lakik a közelben? Menj el hozzájuk, mondd el, hogy bánnak veled!

Ha az iskolában van egy kedves tanár, akiben megbízol, neki is próbáld meg elmondani!

2010. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Szólj az ofődnek, annak a pasasnak nincs joga téged verni! Nameg anyudnak se, de ahogy kivettem ebből a keszekusza szövegből, ő nem bántott (a hajhúzáson kívül).
2010. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a szövegért, rosszul másoltam be. Idáig is köszi.
2010. szept. 11. 19:13
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

senkinek sincs joga,hogy megüssön!

mindenképp szólj valmelyik tanárodnak,akiben megbízol(mondjuk ofőd)vagy egyenesen a gyermekvédelmiseknek a suliban,ők majd helyreteszik a dolgokat!

és semmiképp se gondolj butaságokra!még előtted az élet és ne hagyd hogy bárki tönkretegye,ha látják rajtad,hogy sebezhető vagy ,annál inkább bántani fognak!

szólj a gyermekvédelmiseknek és hidd el minden rendben lesz.

2010. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hiába mondom meg az oszf- nek akkor még jobban fognak bántani.
2010. szept. 11. 19:17
 9/21 anonim ***** válasza:

nem mert nem bánthatnak!

még börtönbe is csukhatják!

2010. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
és ofőd meg a gyermekvédelmisek nem hagynák,hogy továbbra is bántsanak.
2010. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!