Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy anyám...

Mit csináljak, hogy anyám észhez térjen?

Figyelt kérdés

Elegem van anyámból. Nem csinál soha semmit, mert folyton csak a pasijával foglalkozik. Nem törődik a húgommal, pedig még csak 7 éves. Én megyek el érte az iskolába, én etetem, én vásárolok neki be...

Anyám nem dolgozik és nem is akar munkát keresni, nem takarít, nem főz, nem csinál semmit itthon.

Igazából nem is anyám érdekel, csak a húgom miatt agódok. Mi lesz vele jövőre, amikor én már nem leszek itthon, mert fősuliba megyek? Ráadásul most is dolgozok a suli mellett, de az én energiámim is végesek. Nem sokáig bírom ezt így. Nem tudom mit tehetnék.

19/L


2010. szept. 11. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nagyival nem lehet beszélni? Vagy radikálisabb megoldás, ha anyukádnak szólsz, h vagy foglalkozik a hugoddal, vagy szólsz a gyámügynek.:S
2010. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

sztem anyádat nem lehet észhez téríteni...

vagy csak nagyon nehezen.

sztem külső segítség kell, mindenképp.

gyámügyet nem ismerem, hogy ott jobb lenne, vagy rosszabb.

2010. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nagyinak azért nem mondom el, mert nagyon beteg és nem akarok még egy problémát a vállára tenni.
2010. szept. 11. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Családsegítőhöz menjél, ott meghallgatnak, kimennek és megkérik Anyudat változtasson pozitív irányba valamit. Adnak pl 1 hó határidőt és kimennek újra. Ha semmi nem változik akkor lépnek valamit. De szerintem elég csak ráijeszteni Anyukádra.
2010. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%

:O ÚRISTEN :O

Egyetértek, rá kéne ijeszteni anyádra. Vagy megmondani neki kerek peres, hogy vagy törődik a húgoddal, vagy (nem tudom, találd ki a vagy helyére mivel tudod észhez téríteni).

Vagy talán egyik nap, amikor elmész érte az iskolába, akkor ne vidd haza, hanem menjetek el együtt valahova, pl parkba, vagy ilyesmi, és csak késő este menjetek haza. Ijessz rá anyukádra, hogy rájöjjön, hogy fontos neki a lánya.

2010. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
mi van apukátokkal?ő nem tudna segíteni?
2010. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Várj utolsó,most masztizik,majd csak 20 perc múlva lesz.

Ne aggódj kérdező,mikor hazatérsz látogatóba a főiskoláról azt fogod látni hogy jól vannak,és elvannak.

2010. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aput nagyon szerettem, de ő sajnos korán itt hagyott minket. A mai napig hiányzik.
2010. szept. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!