Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mire véljem? Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Mit tegyek hogy észhez térjen?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden tömören leirni! 3 és fél hónapja vagyok együtt a barátommal, előtte már voltunk együtt 10 hónapot!Úgy érzem szeret engem, ha rossz kedvem van mindig azt hiszi vele van a baj, féltékeny is de csak pont annyira amennyire szükséges! Viszont az a nagy problémám vele hogy irtózatosan ragaszkodik a haverjaihoz...ami önmagában nem is akkora probléma, viszont áthiv magához én átmegyek ő sehol, és van hogy másnap reggel ér haza..ilyenkor egy "ne haragudj cica, majd bepotoljuk" és el is van intézve...már többször elmagyaráztam neki hogy ezzel nincs elintézve...megmondtam neki hogy ha ezt az életvitelt akarja folytatni akkor én nem férek bele az idejébe inkább hagyjuk...(amúgy nagyon szeretem) ő erre mindig azt mondja hogy megváltozik szeret meg minden...stb,stb...egy ideig működik is ez de sajnos kevés ideig és folyton folyvást mindig ez megy!Mit tegyek hogy észhez térjen!Nekem nem egy ilyen párkapcsolatra van szükségem hogy ne lehessen rá számítani!Azt ne is irjátok, hogy hagyjam ott...az majd csak a nagyon végső megoldás lesz ha nem oldódik meg ez a helyzet!
2011. febr. 25. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimátumot
2011. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne adj ultimátumot

Értsd meg, hogy mások is jelen vannak az életében

Max. beszéld meg vele, hogy öntsetek tiszta vizet a pohárba és ne ígérgessen, hanem vállalja fel az akaratát.

Szerethet még attól, hogy ezt teszi, hiszen hozzád megy "vissza", ami nem is lenne kötelező neki.

Ha mást akarna, lelépne. Kellesz neki.

2011. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig itt nem arról van szó, hogy nem értenéd meg, hogy mások is vannak az életében. Olyan nincs, hogy áthív, és ő nincs ott és reggel jön, így még a tinédzserek sem viselkednek, nem hogy a felnőtt férfiak. Kérdező, neked nem kell többet adnod, mint amennyit ő ad neked!!
2011. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma megint alkot....mára is megvolt beszélve a tali, de ő nincs otthon...összevesztem vele...már tényleg sok
2011. febr. 25. 20:09
 5/5 anonim válasza:
én is ilyen hasonló helyzetben voltam, de mi 4 évig voltunk együtt... ebből 3 év csodaszép, az utolsó már elég húzós volt... egyre több dolga akadt, mindig más volt számára a fontos, nem foglalkozott velem, teljes mértékben hanyagolt... én már nem bírtam tovább, és szakítottunk... még akkor is nagyon szerettük egymást... nem tudtunk meglenni egymás nélkül, így egy ideig még egyfajta nyitott kapcsolatban éltünk... de egy alkalommal összevesztünk, 1 hónapig nem beszéltünk egymással, majd megszakítottam vele mindennemű kapcsolatot... nagyon sokat szenvedtem, és máig nem tettem magam túl rajta... múlt héten találkoztunk, beszélgettünk, és elcsattant 1-2 csók is... most nem tudom, mi van, őrületesen jó volt vele, de össze vagyok zavarodva... tehát, ha nem akarsz úgy járni, mint én, akkor alaposan gondold meg, hogyan is cselekszel... ha még meg lehet beszélni a dolgokat, akkor tégy úgy, főleg, ha még szerelmes vagy bele (és ő is beléd)...sok sikert! :)
2011. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!