Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök a féltékenységétől!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a féltékenységétől! Mit tegyek hogy észhez térjen? Elvagyok keseredve hogy ez nem menthető már.

Figyelt kérdés

2hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Az elején letisztázta hogy egymás nélkül nincs buliba menet, ő már mégis elment egyszer.Megkellet adjam a jelszavaimat, mikor mondtam hogy nem hiszti rohamot kapott hogy titkolózom és azért nem adom meg.Végül megadtam a béke kedvéért.Így hogy tudja az ismerőseim elkezdtek csökkeni ma ez tette be a kaput, de előtte az hogy volt egy srác és írt nekem levelet persze én benne hagytam hisz nem titkolózok!Ő ezen is besértődött hogy én mit levelezek.Meg írom neki hogy a boltba mindig találkozok annak a srácnak az apukájával.

Meg mondta hogy jókat írtam hogy komoly kapcsolatom van meg nagyon szeretem, de mégis minek levelezünk?:O

ÁÁ nagyon unom,nagyon szeretne befolyásolni.Persze neki mindent szabad ő elment bulizni letagadta hazudott össze vissza aztán már csak bevallotta amikor a "szakadéknál" járt.

Unom hogy kiakar sajátítani és nem tudom hogyan kéne észhez téríteni.Jó legyen benne egy kis féltés de ne ennyi, ez már beteges.Szakítani nem akarok ezek ellenére nagyon szeretem!



18évesek vagyunk


2010. okt. 6. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig szakíts vele.Az ilyen nagyon kiállhatatlan, egyre több gondod lesz vele.Építsd le mint atom.Mondd meg neki mi a helyzet, aztán szakíts vele.Találsz sokkal jobb pasit is.Mi az hogy megadod neki a jelszavad?Akármikor vissza tud élni vele.
2010. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én is ezt javaslom! Tönkre fog tenni lelkileg, ha tovább hagyod! Az ilyen sajnos nem tud megváltozni, hiába is ígérgetné!

És változtass meg minden jelszót,mert ez képes és bosszúból tényleg vissza él vele!!!:S:S

2010. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jelentsd ki, hogy mostantól neki is szabad nélküled bulizni, de téged sem tarthat vissza.
2010. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Szakíts vele, aztán küldj minden ismerősödnek egy levelet arról a címről, hogy ezentúl te nem arról az e-mailről fogsz írni nekik, mert a volt barátod megtudta a jelszavad.Aztán csinálj egy másikat.Ez lesz olyan ge*i és vissza fog élni vele.Már előre látom.
2010. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott mihamarabb! Egy volt barátnőm 3 éve van együtt ugyan-így a pasijával, mert a "szerelem", de volt h kórházba került idegi kimerülés miatt... Ha nem hagyod ott, rád is ez vár.
2010. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi előtt szakítasz vele, változtasd meg a jelszót mindenhol. Az e-mail címmel kezd.
2010. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges sőt biztos igazatok van, de megpróbálok várni picit, ha nem változik akkor dobom!
2010. okt. 6. 20:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Addig se mentegetőzz.
2010. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen ki fogsz készülni idegileg tőle, megváltoztatni nem fogod tudni. Az összes jelszavad változtasd meg, mert biztos vissza fog élni vele, és azt is előre látom, hogy ha szakítani akarsz elkezd esküdözni, hogy megváltozik. Ne higy neki, nem fog.
2010. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolni akar,hanem betörni mint egy mustángot,kordában tartani.

"Szakítani nem akarok ezek ellenére nagyon szeretem!"

Akkor ne szakíts.További jó lasszózást kívánok.

2010. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!