Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök a féltékenységétől!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a féltékenységétől! Mit tegyek hogy észhez térjen? Elvagyok keseredve hogy ez nem menthető már.

Figyelt kérdés

2hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Az elején letisztázta hogy egymás nélkül nincs buliba menet, ő már mégis elment egyszer.Megkellet adjam a jelszavaimat, mikor mondtam hogy nem hiszti rohamot kapott hogy titkolózom és azért nem adom meg.Végül megadtam a béke kedvéért.Így hogy tudja az ismerőseim elkezdtek csökkeni ma ez tette be a kaput, de előtte az hogy volt egy srác és írt nekem levelet persze én benne hagytam hisz nem titkolózok!Ő ezen is besértődött hogy én mit levelezek.Meg írom neki hogy a boltba mindig találkozok annak a srácnak az apukájával.

Meg mondta hogy jókat írtam hogy komoly kapcsolatom van meg nagyon szeretem, de mégis minek levelezünk?:O

ÁÁ nagyon unom,nagyon szeretne befolyásolni.Persze neki mindent szabad ő elment bulizni letagadta hazudott össze vissza aztán már csak bevallotta amikor a "szakadéknál" járt.

Unom hogy kiakar sajátítani és nem tudom hogyan kéne észhez téríteni.Jó legyen benne egy kis féltés de ne ennyi, ez már beteges.Szakítani nem akarok ezek ellenére nagyon szeretem!



18évesek vagyunk


2010. okt. 6. 19:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint es a leirottak szerint az a velemenyem hogy a parod megcsal/megcsalt.Ugyanis akkor kezd el valaki feltekenykedni ilyen betegesen amikor eszteveszi hogy a parja is megteheti ugya ugy mint ő..kelletek a jelszavadid hogy feluhyelje kivel beszel...mert o is igy kezde a megcsalast vagy folytatta.. te nem mehetsz bulizni nehogy valaki massal osszegyere ahogy o tette...szerintem te figyelj oda ra vagy szakits...
2013. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!