Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség? Babát szeretnénk de...

Hülyeség? Babát szeretnénk de anyósék miatt nem merek belevágni!

Figyelt kérdés

24 éves vsgyok, párom 28. 6 éve vagyunk együtt, ebből 5 éve együtt is lakunk a párom házában. A pobléma, hogy párom anyjáék pont a szembeszomszdban laknak. Anyukájáról annyit kell tudni, hogy igazi gyerek- és bababolond. Örökbe is akart fogadni kisgyerekeket, csak a férje nem ment bele, plusz már elég idősek is ,nem kaptak volna. Ezt a vágyát eddig a párom nővérének a két kisfián élte ki (ők is az utcában laknak). Amikor ők megszülettek, az anyós ott ült náluk non-stop, és hiába szólt rá eleinte a lánya, hogy hadd foglalkozzon ő a gyerekkel, mintha a falnak beszélt volna. Egy idő után fel is adta, anyós magához édesgette a két kisgyereket, a lánya férjét elüldözte, a lányát pedig egyre jobban taszítja bele a "bulizz, igyál kislányom, majd én vigyázok a gyerekekre" történetbe.

Nos, mi hamarosan szeretnénk belevágni a babaprojektbe. Viszont nem tudom mit fogok kezdeni anyóssal. Egyszerűen párom is hiába áll a sarkára, mintha a falnak beszélne. Átjön anyós sepregetni a mi udvarunkba, megmondjuk neki, hogy nagyon kedves de menjen nyugodtan haza és mintha nem is hallaná. Volt már olyan, hogy a párom szabályosan ráförmedt, amire anyós válasza annyi volt "nyugi". Tehát már látom előre, hogy ha meglesz a pici, anyós itt fog ülni a nyakamon és még haza sem tudom küldeni. Az lesz valószínűleg megint a célja, hogy elvegye, magához édesgesse a gyerekünket, ahogy a nagyobbik lányánál is tette.

Ezt a problémát még most szeretném megoldani, mielőtt jönne a baba. De hogyan?


24/N


2010. szept. 11. 09:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én bele roppanttam,és a férjem megutálta a saját édesanyját.Ha meglátja képen anyóst a férjem köp egyet,pedig ez a stílus tőlünk mesze áll.Nem gondoltam volna ezt sohasem.Én voltam aki 09.11-én 15:18 órakor írt.

Inzulinos cukorbeteg lettem,övsömör,ekcémát kaptam,polipom lett,szóval én nem tudom meg emészteni az egészet,és azt főleg azt,hogy elakarta venni az újszülött lányomat.Most itt a másik picike,és össze kell sürgősen szednem magamat.Ha tudtam volna ezt soha de soha nem akartam volna a férjem családjának a részese lenne,bárhogyan is szeretem a férjemet,de ki tudta ezt előre!!??Ne akarj így járni lépj,magadért,és a meg nem született gyerekeid érdekében!!

Én nem szoktam ide írni,csak olvasni járok ide fel,de ezt nem bírtam elviselni,és válasz nélkül hagyni!!

Most már átt léptem arra színtre hogy lexarom tabletát bevettem,és jó gyógyszer,csak magamért,és 2 picximért,és a férjemért!!Elértük azt,hogy nincs képbe anyós,legalábbis ebbe a családba nincs benne.De bevallom őszintén nagyon féltem a gyerekeimet!!Ne akarj rettegni!!

2010. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

21:58

Érdekes, amit írtál, én is ekcémában szenvedek.

2010. szept. 14. 07:44
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Én voltam 21:58-as.

Az ekcéma idegi alapon is előjöhet,nézd csak meg a neten!!

Épp ma megint kiborultam.Nagyon nehéz így,de megint túl vagyok rajta,kicsit sírok,és feljön minden emlék.

Remélem Te okosabb leszel mind én!Bizzok benne!

2010. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!