Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondta már neked az anyósod,...

Mondta már neked az anyósod, hogy a fia jobbat érdemel nálad? Mit reagáltál/reagálnál?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören az anyósjelölt szerint nem vagyok elég jó a fiának, mert nincsenek álmaim, nekem soha semmi sem jó és nem teszem boldoggá a fiát.

Kicsit elgondolkodtam, ha valóban nem tudom boldoggá tenni, miért nem nekem mondja, miért az anyjának?


2010. szept. 11. 06:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hogy miért mondta? Hogy a fia fülébe beletegye a dongót hogy nem te vagy a megfelelő számára. Sok pasi ezen eltöpreng és hú..anyunak ha igaza lesz? A férjem 2 évvel a házasságkötésünk után elmondta hogy az anyja anno azt mondta neki: fiam, te sosem leszel emellett a nő mellett boldog. Nehéz élet vár rád..... No comment. A férjemmel nagyon jól megértjük egymást amúgy. Röhög az anyján, azt mondta ő ismerem engem és én kellek neki. Ha el lehet tántorítani a párod mellőled akkor nem is szeret igazán.
2010. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!