Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondta már neked az anyósod,...

Mondta már neked az anyósod, hogy a fia jobbat érdemel nálad? Mit reagáltál/reagálnál?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören az anyósjelölt szerint nem vagyok elég jó a fiának, mert nincsenek álmaim, nekem soha semmi sem jó és nem teszem boldoggá a fiát.

Kicsit elgondolkodtam, ha valóban nem tudom boldoggá tenni, miért nem nekem mondja, miért az anyjának?


2010. szept. 11. 06:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, és Te ezzel foglalkozol? Anyósoknak soha senki/semmi nem jó, ha ezzel foglalkoznánk csak válás lenne a földön. Én 2 éve nem járok anyóshoz, ő sem jön, oszt kész! Jól megvagyunk!!!
2010. szept. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem panaszkodott az anyjának, ha valóban szeret és jól érzi magát. Sajnos a legeslegtöbb ember szülőként arra a közhelyes és elcsépelten szokványos módozatra voksol, hogy fikázza a meny/vő jelöltet, hogy aztán kialakulhasson a lehető legközönségesebb konfliktustípus, az ami a legtöbb anyósvicc alapját adja. Ők a legjobbat akarják ám a gyereküknek és pont ezzel keserítik meg, rosszabb esetben el is marják a párkapcsolatot a gyerekük mellől.

Én a helyedben nem foglalkoznék az anyós pampogásával, csak kettőtökre koncentrálj. (Ne az anyósnak, hanem a fiának higgy!)

2010. szept. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ismerem anyósomat, tudom, hogy nem az a fajta nő, aki csak úgy a levegőbe beszél.
2010. szept. 11. 07:05
 4/21 A kérdező kommentje:
Szóval biztosan volt alapja annak amit mondott, különben nem mondta volna...:S
2010. szept. 11. 07:05
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyósod nem a levegőbe beszél szerinted,akkor talán beszélgess el a pároddal és nézz magadba,hogy valóban nincs semmi igazság abban,amit mondott! Nemcsak a párod lehet a hibás,hanem te is!
2010. szept. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ha szerinted az anyósjelölt azt mondta vissza, amit a fiától hallott, akkor tényleg a fiával kéne elbeszélgetned, és ha változtatni akarsz, akkor megtenni.
2010. szept. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Apukám anyja is folyton ezt szajkózta, még a mai napig is, hogy nem ilyen feleséget képzelt el a fia mellé, nem elég jó neki stb. De mindig anyu háta mögött.

Neki nem számít a 29 együtt töltött év és a három unoka.

Vannak egyszerűen rosszindulatú emberek.

2010. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem fél, hogy elveszíti a kicsi fiát.Ezzel érzékelteti, hogy ő marad az első, a legfontosabb neki, nem pedig te, aki nem is teszi boldoggá.Nekem az anyukám szokta mondani nekem, hogy jobban érdemlek a páromnál, néha úgy is érzem, hogy igaza van, de hát őt szeretem, de sose mondaná ezt el a páromnak.
2010. szept. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Az én jó anyósom is egy drága jó lélek, Háromszori találkozásunk után kijelentette nem tud elfogadni, Én sem őt ezek után. Indok: nem volt. De mi szépen összeházasodtunk két tanúval és kész. Azóta még a fiát is kitagadta. Nem baj elvagyunk a vén boszorkány nélkül. Pedig én nagyon is a kedvében szerettem volna járni. Azt volt a baja, mint utólag rájöttem, nem tudott irányítani, én meg nem tudok s.....get nyalni.
2010. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Mindenesetre elgondolkodtató...

Mondd neki, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel :)

(Vagy üljetek le hármasban és próbáljátok tisztázni a helyzetet.)

2010. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!