Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondta már neked az anyósod,...

Mondta már neked az anyósod, hogy a fia jobbat érdemel nálad? Mit reagáltál/reagálnál?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören az anyósjelölt szerint nem vagyok elég jó a fiának, mert nincsenek álmaim, nekem soha semmi sem jó és nem teszem boldoggá a fiát.

Kicsit elgondolkodtam, ha valóban nem tudom boldoggá tenni, miért nem nekem mondja, miért az anyjának?


2010. szept. 11. 06:58
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Ezért vannak az anyós viccek is ^^
2010. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Aelien ***** válasza:
100%
Nekem mostohaanyósom van, mert a Párom Édesanyja sajnos meghalt: ő egy igazi angyal v. tündér volt, és imádott engem. Ezzel szemben a mostohaanyósom megmondta nekem, hogy nem tud elfogadni, mert egy naiv f...sz vagyok, és hogy én sosem leszek elfogadott abban a családban. Infóként álljon itt annyi, hogy mostohaanyósom szótárában a "naiv" kifejezés azt jelenti, hogy nem vagyok hajlandó más háta mögött áskálódni-ármánykodni, és hogy még kínzás hatására SEM kavarnám a sz@rt SOHA senki háta mögött sem. Ha ezért "naiv" F@sz vagyok, hát akkor legyek az!
2010. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az anyós hülye, nem kell vele foglalkozni.
2010. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is mondott hasonlót az anyósom és 100%, hogy nem a fia mondta neki.
2010. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

Mióta vagytok együtt a barátoddal? Szerintem ne vedd komolyan amit az anyósjelölt mondott, le kell tojni a magasból. És nehogy visszamond ezt a barátodnak, vagy leüljetek hármasban beszélgetni, mert ezzel csak romlana a helyzet.

OK, lehet, hogy neked nincsenek nagyratörő álmaid, de szereted a fiát/a párodat, és szerintem ez a legfontosabb, nem kell, hogy mindenki feltétlen meg akarja váltani a világot...

Az anyósjelölttel viselkedj tisztelettel, de távolságtartóan, ne keresd a helyzeteket, amikor belédköthet, idővel nagy valószínűséggel megenyhül...

Példaként itt van az én történetem. Amikor a volt párom hazavitt bemutatni, az maga volt a hidegzuhany.... Pedig onnantól napi szinten találkoztam az exanyósjelölttemmel, mivel a volt párom még otthon lakott. Röviden az anyósjelölt kijelentette, hogy egy k_rva vagyok, ls csak azért keféltetem magam a fiával, hogy teherbeessek, és ezzel kitarthatassam magam....

Na képzelheted mennyire jól esett.... És nem volt mese, ezek után heti több alkalommal, ahányszor csak átmentem a volt páromhoz, szembe kellett nézni az anyóssal, ráadásul úgy tettem, mintha minden rendben lenne....Kezdetben bevallom csak az volt, hogy köszöntem neki, ő sokszor vissza se köszönt, aztán bezárkóztunk a szobába... Aztán szép lassan oldódott a helyzet, elöször csak ő is köszön nekem, aztán udvariasan érdeklődni kezdtünk másik hogy léte felöl, majd úgy 1 év után jött el az az idő, hogy leültünk hármasban ebédelni. Aztán az anyósjelölttem eltörte a lábát, és amig rajta volt a gipsz, mindenben segítettem neki (bevallom nem miatta, hanem a fia miatt, mert tudtam, hogy Ő úgyse tudná rendesen ellátni ezeket a feladatokat), tehát rendszeresen átjártam, főztem, mostam, takarítottam, bevásároltam.... És akkor valahogy megtört a jég, onnantól emberszámba vett. Nem lettünk soha puszipajtások, de elkezdett tisztelni, sőt mint kiderült még szeretett is, mert amikor szakítottunk a exemmel elmondta, hogy anyukája sírt a legjobban....

Én ezzel csak azt akarom mondani neked, hogy nem lesz könnyű menet, de nincsen olyan helyzet, amin ne lehetne változatni! Az semmi jóra nem vezet, ha megszakítasz az anyóssal minden kapcsolatot, és elvárod, hogy a fia is ezt tegye, egy családot nem lehet szétszakítani! Taktikázni kell , és végtelenül türelmesnek kell lenni az anyós iránt, de szerintem nem várhatod el , hogy a párod válasszon az anyja és közted! Szép lassan el fog fogadni téged.

2010. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

A párom sajnos estig dolgozik.

Az meg hogy nincsenek terveim, nem igaz.

Egyszerűen meg vagyok elégedve az életemmel (van egy lakásom,egy jól fizető állásom, egy férfi akit szeretek és viszont szeret), és ezzel ő nem tud mit kezdeni.

Gyereket majd csak 2-3 év múlva szeretnénk.

Én nem akarok azon a bizonyos ranglétrán feljebb jutni, mert csak se**nyalással lehetne, én meg arra képtelen vagyok.

2010. szept. 11. 14:15
 17/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért mondta, hogy összeugrasszon titeket. Hogy majd amikor hazaér, rögtön letámadd és számonkérd a párodon, és jól összevesszetek. Nehogy már ő nyerjen :)
2010. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen. Az eljegyzésünk napján kijelentette, hogy az ő fiának más nő való. Az esti vacsoránál annál hangosabban mondtam ki az igent és szép nagyot mosolyogtam rá. Azóta született egy lányunk, már régóta együtt vagyunk és belátta, hogy nagyon nem volt igaza, hiszen a fia boldog. Mára elfogadott és nagyon megszeretett, legalábbis úgy jön le.

Ne foglalkozz ezzel, hogy mit mond, meg fog változni. Ha meg nem, akkor így járt, nem az anya dönti el, hogy kivel boldog a gyereke...

2010. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
az én hátam mögött is mondott ilyet a barátom anyja,de lesz@rom. Nem vele akarok lenni, hanem a fiával.
2010. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az én anyósom is ezt mondta... 7 éve, és mondja a párom öccsének a barátnőjére. Velem kezdetektől nem is beszél. Nem is lehetett vele, megvagyunk egymás nélkül. Ha megtudod beszélni a pároddal kellene először, aztán anyóssal.
2010. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!