Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet válasszuk?

Melyik nevet válasszuk?

Figyelt kérdés
Nemsoká Babánk fog születni, és nekem tetszik az a párosÍtás, hogy Abigél Iringó, ám páromnak a Hajnalka Abigél tetszene jobban. Szerintetek? Deme lesz a családneve.
2010. szept. 9. 18:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor ne olvasd végig, senki sem kért rá. kényelmesebb kisbetűvel, sokan írnak így az oldalon. és igen, nekem parasztos ez a név, elég sok ilyen nevű ismerősöm van, aki alaposan alátámasztja ezt.
2010. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

22:18


"kényelmesebb kisbetűvel, sokan írnak így az oldalon. és igen,"


Úristen, hogy mennyi időt ellopna az életedből nyomni egy shiftet a kisujjaddal, míg bepöccinted a mondatkezdő betűket! Ennyi igényesség lehetne benned, na meg azt se felejtsd el, hogy az így írókat a legtöbben hülyének gondolják, épp ezért viszonylag hiteltelen a szavuk az oldalon.

Senki nem vesz sokba egy olyan válaszolót, aki még írni is képtelen...

2010. szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
nézz már körül hányan írnak így! mindenkinek ugatsz, hogy jajj te igénytelen? mellesleg kérdezte valaki a véleményede?. válaszolj a kérdésre, a többi szerintem nem a te dolgod. hidd el azokat sokkal kevésbé veszik komolyan, aki a kérdéstől függetlenül mások piszkálásával van elfoglalva, ezt mutatja a 0%-os válaszod. úgyhogy ne vitatkozzunk a hiteltelenségről.
2010. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Hajnalka Abigél :)
2010. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

Épp szakÍtottunk a párommal, úgyhogy Abigél Iringó lesz a Leánykám neve. (Legalább nem kell mindenben közösen dönteni, lehet az, amit én akarok :) )

2010. szept. 10. 13:14
 36/37 anonim ***** válasza:

10:09


Mondják, hogy fáj az igazság - és nem, másoknak nem szólok (és nem ugatok, tudod azt a kutya szokta, nem egy ember), csupán azoknak, akik ilyen primitív és alpári hozzászólást fűznek anyanyelvünkhöz.Jogom van ugyanis hozzá, akár hiszed, akár nem. Igen, sokan írnak így, és te látod, hogy hány évesek és milyen kérdéseket írnak ki? :)

2010. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

látom nem bírod feladni, de jó, legyen neked igazad. fogalmad sincs hány éves vagyok vagy mit csinálok az életben, de vigyázz, nehogy kiderüljön, hogy okosabb vagyok, mint te. sokáig rendesen írtam, de nincs különbség a hozzászólások értéke között, ezért átszoktam egy kényelmesebb írásra. ettől még nyilván tudok írni.

de mondom, legyen neked igazad, bár én maxmimum egy idiótaként fogok rád emlékezni, akinek a szánalmas életében az az egyetlen kielégülése, hogy a neten minden vacakért beleköt másokba és játsza az igen okosat és igen műveltet.

a hajnalka pedig továbbra is kommersz név, a hajni pedig parasztos. én részemről lezártam ezt, nyugodtan írhatsz még, de ahogy te írtad, nem lesz kedvem elolvasni, tekintve, hogy nagyon unalmas és fárasztó az ugatásod(tudom, azt a kutya szokott, de azzal, hogy még ezt is nagy fölnyesen megjegyezted csak még szánalmasabb lettél). szép napot!

2010. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!