Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nevet válasszuk?

Melyik nevet válasszuk?

Figyelt kérdés
Nemsoká Babánk fog születni, és nekem tetszik az a párosÍtás, hogy Abigél Iringó, ám páromnak a Hajnalka Abigél tetszene jobban. Szerintetek? Deme lesz a családneve.
2010. szept. 9. 18:44
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%
Mondjuk egyik sem passzol igazán....de a Deme Hajnalka Abigél az talán :)
2010. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Az Iringó semmiképp. Nem akarlak megsérteni, de szerintem a kislánynak nem fog jól esni később, ha ezzel csúfolják az oviban és még kisiskolásként is. Én Hajnalka Abigél-t mondok.
2010. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
a Hajnalka Abigél semmiképp nem jó, mert az a-re végződőhöz nem jó az a-val kezdődő!Megfordítva esetleg,de nekem akkoris az Abigél Iringó tetszik jobban.
2010. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

És ha Deme Abigél Hajnalka lenne? :) Szerintem igy jobb


18L

2010. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Deme Abigél Hajnalkára szavazok és én is 18/L vagyok :D
2010. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Én a Hajnlaka nevet jobban szeretem. A ti döntésetek
2010. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
64%

ne azt vedd figyelembe, hogy suliba csúfolni fogják... meg egyáltalán minek a közönségtől kérdezed azt, hogy mi legyen a gyereked neve.. most hirtelen nem tudom melyik a kevésbé gáz.

de képzelj el egy béla nevű gyereket az iskolában, nem sok gúnynév létezik rá (kivéve a vak béla), és mégis alapjáraton gúnyos egy név, vagy ugyanilyen pl az erzsébet azaz bözse


ha nekem gyerekem lesz az biztos nem olyan nevet fognak adni amit minden 2. gyerek és kutya visel a legközelebbi játszótéren.


szerintem az Abigél Iringó egyedi, egzotikus, kreatív, és teljesen rendben van

2010. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Szerintem az Iringó egyáltalán nem szép név és igaza van az elöttem írónak hogy majd ezzel fogják csúfolni szegényt. A Deme Hajnalka Abigél szép név de talán hogy ne kezdődjön a-val a második neve és ne follyon össze lehetne Deme Abigél Hajnalka. Így szerintem jobban hangzik.
2010. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
10%
hajni meg szvsz elég gyakori név és mindig a hagyma meg a haj jut róla eszembe valami oknál fogva
2010. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
és a hajhagyma
2010. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!