Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik közös szobában laknak,...

Akik közös szobában laknak, hogy viselik el egymást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 21:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: szerencsés a fiad akkor, ha én mondom a szüleimnek, hogy nem jó így, hogy egy szobában vagyunk, rávágja mindkettő, hogy "én is fölnőttem úgy, hogy egy szobában voltan a testvéremmel", innen meg már nem érdekli tovább őket semmi ezzel kapcsolatban :S Tudom, hogy nem megoldható a ház miatt, de akkoris...


17/F

2010. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

11.46

Igen, tényleg szerencsések vagyunk, és nem is tudom, hogy hogyan tudják azok a fiatalok megoldani, ahol nincsen külön szoba, mondjuk, ha jön az egyik barátnője.Persze nem ez a legfontosabb szempont, de gondolom, hogy a fiamnak is kényelmesebb, ha magukra zárják az ajtót, és tudja, hogy senki sem fogja zavarni őket.De pl. a tanulásnál is kell az egyedüllét, meg millió dolog van, és az ember szeret néha csak "úgy" egyedül lenni.

Persze, ha nem megoldható, akkor muszáj kompromisszumot kötni!

2010. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Húúúú..... Ne is kérdezd. Nagyon nehezen. Utálok egy szobában lenni vele. Egyre nehezebben bírom elviselni. Kiskoromban még annyira nem volt rossz, de mostanában...Már nagyon nem bírom. Én 15 éves lány vagyok, húgom 10 éves. Nagyon nehezen jövünk ki egymással. Teljesen más egyéniségek vagyunk, mindenben különbözünk. Az én kedvenc kajámat ő utálja, én meg az ő kedvencét utálom. Nekem szőke hajam, kék szemem van, neki barna haja, barna szeme van. Ő elég rosszul tanul, lusta, én meg kitűnő tanuló vagyok. Kedvenc színe a rózsaszín, enyém a fekete.Szóval teljesen mások vagyunk. Na szóval, ő állandóan tv-t néz, azon is csak mesét. Én utálom a tv-t, ha egy hétig nincs itthon, a tv egy hétig nincs is bekapcsolva. Mivel sokat tanulok, este 10-re már hulla fáradt vagyok, de nem tudok aludni, mert akkor is tv-t néz. Hiába kérem, hogy kapcsolja ki, meg se hallja. Anyáék meg nem szólnak rá. Szeretem, ha rend van a szobában, de ő állandóan akkora budit csinál fél perc alatt, hogy el sem hiszem. Ha nem akarok kupis szobában lenni, nekem kell összepakolnom utána.Nyáron délig- egy óráig aludt, én meg addig semmit nem tudtam csinálni a sötét szobában,"nehogy felkeljen a drága." Azt utálom még nagyon, hogy a számítógépén állandóan zenét hallgat(lady gagát meg ilyeneket) én meg hiába hallgatok a laptopomon fülhallgatóval mást, még akkor is csak őt hallom. Ráadásul hangosan énekel is. Sok dolog van még amikért utálok vele lenni. Amikor panaszkodok anyukámnak, azt mondja alkalmazkodjak. De miért mindig én??? Most úgy néz ki, hogy egy-másfél év múlva lehet, hogy el fogunk tudni költözni, ahol lesz külön szobánk. Már alig várom. Bocsi ha túl hosszú lett. :)
2010. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Utolsó, akkor ti legalább el fogtok költözni. Mi mikor ideköltöztünk, ugyanúgy egy szobában maradtunk, mert nincs több, meg tisztában vagyok vele, hogy az életben nem fogunk innen elköltözni :S


17/F

2010. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Én 15 éves lány vagyok öcsém 10 éves nagyon nehéz egy szobában lakni állandóan a hülye meséket kell néznem meg ha zenét hallgatok mindíg kikapcsolja a hangfalat -.-

sokat is veszekszünk de nem tudunk mit csinálni alig várom hogy 18 éves legyek és elköltözhessek ithonról akárhogy de megoldom...

2011. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!