Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik közös szobában laknak,...

Akik közös szobában laknak, hogy viselik el egymást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 21:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha olyannal alszom,akit szeretek,akkor elég könnyen... :)
2010. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig tesómmal később apámmal laktam egy szobában. Iszonyat sok veszekedés volt, inkább nem voltam itthon. Most hogy külön vagyok sokkal jobb minden:) Lassan meg itt az idő hogy szivemhez költözzek:)
2010. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Tesóval és szülőkkel nem aludnék (ha lenne tesóm és szerencsére a szüleimtől is külön voltam). De a párom nélkül nem tudnék éjjel meglenni egy szobában egyedül.
2010. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Oké, akkor máshogy teszem fel. Az aki testvérével vagy testvéreivel osztozik, az hogy bírja ki?
2010. szept. 8. 21:36
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden pénzt megadtam volna,ha lett volna tesóm.Bármit megosztottam volna vele.Én ebből a szögből látom a kérdést.Nem egy neműek vagytok?Nagy a korkülönbség?
2010. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az öcsémmel kell egy szobában aludnom. K.urvára utálom, nagyon szar, hogy nincs egy normális része a háznak, ahol csak én lehetek, stb., soha nem volt saját szobám, utálom :'(


17/F

2010. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen, megbeszéljük, kinek meddig terjed a területe. Ha a bátyus otthagyja a szennyesét a fotelen, az asztalra teszem. Nincs vita, csak kicsit trehány.
2010. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
néha nehéz, ha nincs jo kedvem vagy sirhatnékom van vagy össze veszünk, akkor sajnos, itt ül mellettem, pedig jobb lenne, ha akkor kicsit egyedül lehetnék
2010. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Jaa, velem is van így sokszor, ha rossz kedvem van, aztán itt van a szobában :S


21:41

2010. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

nehezen. borzasztó, hogy nincs hova mennem, amikor egyedül akarok lenni..meg amikor összeveszünk és utána egy helyiségben kell lennünk :S nagyon utálom, hogy nincsen külön szobám

17L és öcsém 14F

2010. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!