Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 év korkülönbségű testvérek...

1,5 év korkülönbségű testvérek napirendje hogy van nálatok? Alvásnál nem zavarják egymást, ha egy szobában vannak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De de, sajnos. Én úgy oldom meg, hogy a kisebbik seperc alatt elalszik, addig a nagyobbik még játszhat, aztán megy aludni a mi ágyunkba. Este közös altatás van, amit apa old meg, neki elalszanak együtt, nekem nem.:)
2010. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg csak én kellek. A 'nagyok' (4 és 2 éves) a szobájukban alszanak. A kicsi (3hetes) a mi szobánkban. Apa minden 3. nap nincs itthon, szolgálatba van. De általában mindig én altatom a nagyokat is, vagyis inkább a középsőt, mert csak velem hajlandó elaludni. Namost ha a kicsi meg épp fölébred enni........ Akkor ülök a középső ágyán, s szopizik a kicsi. Aztán a kicsi elalszik, megy a helyére, s mellé kell feküdni a fiamnak. Nem könnyű, de valahogy meg kell oldani, hogy lelkileg senki ne sérüljön.
2010. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy sikerül összeszokniuk.

Én 4 hósan tettem át a kicsit a nagy szobájába, és azóta ahhoz szoktatom-hála égnek sikeresen, hogy délben együtt aludjanak.

Leteszem mindkettőt és alszanak.

Este a kicsi meg előbb aludni, utána a nagyot fürdetem, és leteszsem, alszanak éjjel.

Amúgy a napirend, hogy a nagy kel 6 körül , átjön és 8ig szuszizunk az ágyamban, vagy tévéznés. 8körül kel a kicsi, felöltöztetem őket, majd a kicsi eszik. Átmegyünk boltba, reggelizünk, majd séta-a kicsi közben alszik. Itthon eszik a kicsi 11 körül, délben a nagy, majd együtt alvás 3-ig. Felkelnek, kicsi eszik, nagy uzsizik, majd udvar, játék. A kicsi 6 -kor ezsik, a nagy 7-kor, majd fél 8-kor a kicsi fürdik, eszik, alszik, majd a nagy fürdik, alszik.

Reggel a nagy kel előbb, a kicsi tovább alszik.

Nem zavarják egymást.

A nagy 26, a kicsi 5 hós. Ű(21 hós különbség)

2010. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!