Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis korkülönbségű gyerekes...

Kis korkülönbségű gyerekes anyukák, ti hogyan közlekedtetek a két picivel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire kis korkülönbségre gondolsz, nekem 2 év van a kislányaim között és mi testvérfellépővel közlekedünk! Már ha ilyen típusú közlekedésre gondoltál.
2010. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam 2 a lányom.Simán jön a babakocsi mellett fogja a kezem.
2010. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Testvérfellépővel közlekedtünk, már eladósorba került.

Írj, ha érdekel.

2010. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

14 honap a korkulonbseg, testverbabakocsit hasznalunk. A babakocsi mellett setalas elvileg jo lehetett volna, mert 11 honaposan elindult a nagyobbik baba es egesz szepen ment mar, amikor a pici szuletett, viszont szeleburdi, keptelenseg babakocsit is tolni es a nagyobbik utan is futni, mert addig jon kezenfogva, amig o akar.

A testverfellepo kb ugyanezert nem mukodott, akkor ugrott le, amikor jonak latta.

2010. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk két év lesz a korkülönbség és én is testvér fellépőt vettem, de olyat amin nem csak állni, hanem csücsülni is lehet!
2010. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22 hónap lesz a különbség, testvérfellépőt fogok venni.
2010. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress rá a teszveszen, van 5 ezerért is.
2010. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nagy 23, a kicsi 2 hónapos, mi testvérfellépőt vettünk de nem volt hajlandó ráállni, úgyhogy eladtuk. Most sétál a babakocsi mellett, vagy ha férjem is jön akkor biciklizik.
2010. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!