Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél kicsi a korkülönbség...

Akiknél kicsi a korkülönbség a két gyerkőc között mikortól altatta őket egy szobában és ez mennyire ment zökkenőmentesen? Nem ébresztették fel egymást?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdetektől fogva.Nem ébredtek fel egymásra,ez talán szerencse,nem tudom.:)Ikreim is vannak ,ők egymást sem ébresztették fel sosem.
2010. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk még nincs meg a második, pár héten belül születik. 21 hónap lesz közöttük. Én onnantól szeretném őket egy szobában altatni, hogy a pici is nagyjából átalussza az éjszakát.

Ha éjjel néhányszor felkel szopizni, nem szeretném ha zavarná a testvérét az alvásban.

2010. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Ha esetleg lenne valakinek arra példája hogy csak pár hónap után tette a két picúrt egy szobába azt megköszönném.

2010. jan. 14. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak akkortól tettem őket egy szobába, amikor már a kisebb nem szopizott éjjel. Nem szoktak felébredni egymásra,csak ha tényleg nagy ramazuri volt. Mondjuk hányt éjjel valamelyik vagy hasonló.

Aránylag zökkenőmentes volt az átállás, élvezték, hogy este is látják egymást az ágyban. Egy időben az jelentett problémát, hogy este nem egy időben feküdtek.

2010. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!