Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik közös szobában laknak,...

Akik közös szobában laknak, hogy viselik el egymást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 21:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
egyszerűen csináltunk bútorhátlapokból válaszfalat és így nem kellett állandóan egymást lesnünk.
2010. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Olyan testvérpárt én is ismerek, mint a 21:48-as.

Még a koruk is stimmel és nagyon utálják a közös szobát (lehet, hogy pont őket ismerem? K+D).

Szerintem jogos. Még kamasz korig elmegy, hogy együtt lakj az ellenkező nemű testvéreddel, de utána....

2010. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én két tesómmal laktam együtt sokáig. Kb 12 évesen lázadtam és beköltöztem a gardróbba. 14 évesen meg kollégista lettem. Jahogy ott nem két, hanem öt másik emberrel, ráadásul totál idegenekkel osztoztam egy szobán? Azóta kb egy évet laktam egyedül, albérletben, különben kollégiumokban, mindig változó szobatársakkal, egyetemen már teljesen vegyes szobákban fiúkkal-lányokkal. Most meg a párommal.


Még a leglazább az volt, amikor a tesóimmal laktam egy szobában...

2010. szept. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

én a tesómmal osztozok, egyetemisták vagyunk. A lényeg annyi hogy mikor kötekedik én hallgatok igy hamarabb túlvészeljük...ennyi:)

Amúgy jól megvagyunk, nem vagyunk már verekedősek:D:D:D

2010. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Végülis nálunk úgy van, hogy van három méter osb fal, és két méter szabad levegő. Tulajdonképpen el van választva a két térfél, de nem hangszigetelt. (a két méter üres részen azért elég jól terjed a hang.) Őnála mindig megy a tv, és én utálom a tv-t, pont emiatt. Tudod, amikor nem látod, csak hallod, főleg az idióta szinkronokat. Ha én kicsit bekapcsolok valami (számára nem idegesítő) zenét, akkor hangosabbra veszi a tv-t. Négy év korkülönbség, ő az ifjabb, és ő fiú, és lány vagyok.
2010. szept. 9. 08:24
 16/25 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, bátyám 1.5 évvel idősebb, a tinikor kezdetén külön szobát kaptunk. Addig tökéletesen elvoltunk együtt is, játszottunk, baromkodtunk, zenélgettünk, legóztunk XD Utána már egy emelet választott el minket egymástól. Alig beszélgettünk, én feljártam az emeletre szüleimmel tv-zni, bátyám már nem csatlakozott hozzánk, hanem begubózott, és külön tv-zett. Úgy hiányoltam... Dehát megkezdődött nála a pubertás, minden furcsaságával. :)


Szerintem pont jókor kaptunk külön szobát, nem voltunk egymás terhére, mármint gondolom én voltam az övére. XD

2010. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mekkora probléma egyeseknek,hogy nincs külön szoba. Nem kell más pedig hozzá,mint alkalmazkodóképesség.

Én sokáig nővéremmel voltam egy szobában.Nem szerettem,sokáig fent volt,égette a lámpát,zajongott.Aztán apával voltam pár évig egy szobába,addigra már megedzett nővérem. Aztán tizenx évesen saját kuckóra vágytam(nem azért mert veszekedtünk vona,vagy bárki zavart volna),és kiköltöztem a régi spajzba(már nem volt annak használva).A dolog szépséghibája volt,hogy nem volt ajtó,se fűtés. De túléltem ott pár évig :-D Aztán elköltöztünk,kaptam egy saját szobát.

Utána egyetem,kollégium. Na,ha valahol,ott nioncs nyugta sose az embernek. 3 szobatárs,a saját haverjaid,az ő haverjai,mindenkinek más szokásai,nyavajái. Úgy gondolom,ha valahol,akkor ott igazán nehéz pihenni. Sokkal rosszabb,mint testvérrel együtt lakni,a tesód még esetleg elgondolkozik dolgokon,ha rápirítasz,de a szobatárs már más.

2010. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
én 7 éves koromig a szüleimmal laktam 1 szobába(az még nem zavart),13 éves koromig a tesómmal(az is jó volt), utána meg egyedül vagy az aktuális barátommal(de amikor egyedül voltam és féltem sokszor átmentem tesómhoz.Páromék pl egy galériás(nappali,2 félszoba,1 háló),laktak 6-an,kibírták,de gondolom annyira nem élvezték.
2010. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Mekkora probléma egyeseknek,hogy nincs külön szoba. Nem kell más pedig hozzá,mint alkalmazkodóképesség."


Azért a kollégiumban jobban elviseltük egymást, biztos, mert nem volt TV, s mert mindig volt hetente hazajárós szobatársam. Nem mellesleg én dolgozni próbálnék - otthon is végezhető -, de elég idegesítő, hogy folyton van valamilyen hanghatás a túlsó részen.

2010. szept. 9. 10:24
 20/25 anonim ***** válasza:

Soha sem volt külön szobám, és nagyon rossz gyerekkorom volt.Éppen ezért, amikor szülők lettünk, ragaszkodtam hozzá, hogy olyan házat építsünk, ami bőven elég mindenkinek.Egy 17 éves fiunk van, 5 szobás a ház, hárman még el is veszünk benne.A fiam imádja a szobáját, 20nm-es, az az ő birodalma.Örülök, hogy neki biztosítani tudtuk a privát szférát.

Én is felnőttem külön szoba nélkül, de megértem azt aki vágyik rá.

2010. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!