Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Timitimea kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kedvelek egy fiut aki 3 evvel nagyobb nalam...es folyton mikor a kozelebe kerulok akkor zavarba hoz ..nem tudom mit tegyek ...hogy milyen temarol beszeljek vele.

Aztan meg a fiu is tudja hogy kedvelem..mert egy rossz baratnom...mar nem is baratnom ...elerult neki...es meg mindig mikor a fiu kozeleben vagyok akkor elo veszi a temat sot meg a hatam mogott is es elotem is rossz szamon ad elo neki.Szerintetek mit tegyek???...Kicsi huenek adnak elo neki...

Olyan termeszetu fiu, hogy szereti a zenet..szereti szivatni az embereket..szeret komolyan is beszelni.....es szeret szo nelkul hagyni...


2010. szept. 8. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok??

Mert a barátnőd viselkedése olyan 12 éves színvonal..

Mert az egy dolog hogy te érett vagy,de ha nem vagy több 12 évesnél ne pasizz!!

Én is elkövettem ezt a hibát.. :(

És még most sem vagyok 13 éves

2010. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2-3 hét múlva leszek
2010. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jah es meg vlami...Kek szeme van brna gondor hosszu haja...es a kek szem zavarba hoz mikor a szemebe nezek..jah es a mosolya csodas...mikor nez ram akkor kiraz a hideg
2010. szept. 8. 14:23
 4/9 A kérdező kommentje:
13
2010. szept. 8. 14:24
 5/9 A kérdező kommentje:
jah de nm baj sokszor a legkissebbek tanacsa szamit...en nm szoktam lekicsinyiteni az embereket...es lenezni mert sokszor azok tanacsa a leghasznosabb
2010. szept. 8. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, de szerintem ne csinálj semmit. Majd keres téged ha akar valamit.

Viszont amit leírtál abból nagyon úgy tűnik, hogy kb. 2 perc alatt le tudna venni a lábadról úgyhogy alkalomadtán ezt tartsd észben.

2010. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a fiú aki tetszik neked mennyi idős??
2010. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de nem ertem... hogy tegyen le lab alol??...es en 13 o 16
2010. szept. 8. 15:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat ...szeret engemet is szivatni es mindenre kirohogni..pl mikor izgulok akkor vn nekem egy csuf szokasom hogy mindennek megyek neki...es zavarban vagyok...es elote is ez tortenik....jah es nekem igyis ugyis ilyen bohoc termeszetem van mellette!!!
2010. szept. 8. 15:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!