Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukám, hogy...

Hogy vegyem rá anyukám, hogy mozduljunk ki végre valahova?

Figyelt kérdés
Hívtak ottalvós vendégségbe, tök jó lenne, de neki nincs kedve. Amúgy is ilyen fajta de azért korábban még olykor mentünk. Most már csak itthon ülünk. Az én barátaim messze laknak, velük nem tudok kikapcsolódni.
2022. jan. 2. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is van egy ilyen haverom. Ő még rosszabb! Neki a sorozatok nézésén kívül nem létezik más a világban... Reggeltől az esti lefekvésig csak a képernyő előtt ül... Elképzelni nem tudom, hogyan lehet így élni... Pedig vannak ilyen emberek, akik képesek leélni az életüket a négy fal között.
2022. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Menj egyedül.
2022. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az ő barátnőjék hívtak meg minket.

Okos választ tud valaki?

2022. jan. 2. 09:55
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Hàny éves vagy?
2022. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
21. De haszontalan a kérdésed a kérdés szempontjából.
2022. jan. 2. 10:00
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem mert egyedül el tudsz menni ha felnőtt vagy.
2022. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Vedd a hátadra... . Komolyan ?

Ide ne erőszakold az elmenetelt. Inkább lassan mindig egy kicsit távolabb vidd. Nem szó szerint.

Pl : mit szeret? Filmet , előadást. Sütit. Ha süti ok, akkor cukrászda. De vásárlás után is beviheted oda. Akár odahívhatod x időre a barátnőjét. S csináljátok úgy mint ha csak véletlen lenne akkor és ott. Kb ilyesmire gondolok. S szépen lassan rákap a kimozdulás ízére.

2022. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Én is ilyen magamnak való vagyok. És nem tudom mi lesz, ha a lányom megnő és ilyeneket akar majd csinálni. Valószínűleg ritkán, de el megyek majd vele úgy évente kb 2x. Bár alap járaton utálom az ottalvós bulikat. Lehet, hogy a te anyukád is ilyen. Esetleg a másik fajta, hogy befásult. Ha nem akar menni akkor úgy sem fog. Szerintem ne erőltesd vagy ha tényleg nagyon csinálni szeretnél valamit akkor max 2-ben, vedd rá valami másra.
2022. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
nem értitek hogy aza nyjával akar menni?
2022. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Mikkel próbálkoztál eddig?
2022. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!