Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a hibás? Elment a babánk 2 hete, a férjem azzal hibáztat hogy miért nem vagyok képes teherbe esni. Teljesen kiakadtam.

Figyelt kérdés
Sajnos már 2 éve próbálkozunk de semmi.. Nagyon elkeseredtem ahelyett hogy mellettem állna még támad is. Köszönöm a válaszokat.! 25N
2010. szept. 7. 18:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Részvétem. A baba miatt és a férjed miatt is.
2010. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
te választottad magadnak a férjedet, biztos szeret, és te is viszont szereted. mit vársz?, azt írjuk, hogy nem, nem te vagy a hibás. nem; mind2en azok vagytok.
2010. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
szerintem készülj fel, hogy lesz rosszabb is. pl.: válás stb...
2010. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő eleve így áll hozzá, akkor nem sok jóra számíthatsz tőle a továbbiakban. Borzasztó tragédia elveszteni egy babát, és még téged hibáztat? Az biztos, hogy én egy ilyen embernek nem szülnék, de te tudod...
2010. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

sajnos már a férjed, de ha igazán szeretne akkor téged VÍGASZTALNA és meleltted állna...


én a helyedben nem kétszer, de tízszer is meggondolnám, akarok-e egy ilyen embertől gyereket... a választ meghozta a tested helyetted is :-((( képtelen vagyok elhinni, hogy ő a legszeretetreméltőbb férj a földön és most, egyik napról a másikra kezd el így viselkedni.


a vetélésnek lehet tudatalatti oka, akár az is lehet, hogy gyerek nem ebbe a családba, nem tőle akart megszületni. nem mondom, hogy ez a válasz, de benne van a pakliban.


annyira fiatal vagy még, ne legyél buta ...itt az idő, hogy elkezdj gondolkodni, hogy azt az életet éled-e és azzal, akivel szeretnéd és aki megérdemel.

2010. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
szerintem, meg üljetek le beszélni, nyilvánvaló, hogy a férjed így kezeli a gyászt...ha kell kérjétek egy párokkal vagy gyászkezeléssel foglalkozó pszichológus tanácsát...mindenesetre a legrosszabb út, amin most haladtok, már kölcsönösen elkezdtétek egymást hibáztatni...
2010. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem lehet, hogy csak egyszerüen nem tud mit kezdeni a saját fájdalmával? Ha valakit ilyen sokk ér, akkor nem biztos, hogy ésszerüen reagál. Beszélj vele, hogy ez neked igen rosszul esett, és szeretnéd, ha inkább melletted állna. Egyébként ezek szerine KÉPES vagy teherbe esni, csak a kihordással van baj. Ennek lehet több oka, esetleg a baba nem volt egészséges, de lehetnek egyéb okok is - mindenképpen orvossal tisztáztassátok, hogy mi volt az ok.
2010. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%
Ne hallgass a vészmadarakra. ( tisztelet a kivételnek) Egy elkezdi, és már huszan kárognak. Ez a férjcsere meg ugye olyan könnyű. megyek azt veszek másikat. Ezt meg eldobom. Nyugodj meg te is. A babacsinálás technikája nem olyan borzasztó, hogy ne lehetne minden nap akár többször is gyakorolni. Dugásközben ne folyton a babára gondolj, hanem örömmel, odaadással csináld. Kérdezem, a férjed ezt nehéz fizikai munkának érzi, és szeretne rajta mielőbb túllenni? Ne vedd a lelkedre a sok szárcsát. Másnak tunak tanácsot adni, de otthon nekik sem különb.
2010. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokat csináltak meg neked kedves kérdező?
2010. szept. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Minél jobban stresszeled magad, annál kevésbé fogsz tudni teherbe esni. Ha nagyon durván hibáztat, mondd neki, hogy keressen mást és nézd meg hogy reagál. Lehet,hogy ez csak egy ürügy, mert kezdenek kihűlni az érzelmei és okot keres a szakításra. Ha válsághelyzetben mindig téged hibáztatott eddig is,akkor ráadásul gyenge jellem.
2010. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!