Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a hibás? Elment a babánk 2 hete, a férjem azzal hibáztat hogy miért nem vagyok képes teherbe esni. Teljesen kiakadtam.

Figyelt kérdés
Sajnos már 2 éve próbálkozunk de semmi.. Nagyon elkeseredtem ahelyett hogy mellettem állna még támad is. Köszönöm a válaszokat.! 25N
2010. szept. 7. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Voltatok már orvosnál? hogy nem -e valami miatt nem eshetsz teherbe mondjuk te ? vagy lehet hogy éppen ő nála nem stimmel valami nem?
2010. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor van a legnagyobb szükséged rá, az lenne a normális, ha kiállna melletted, és nyugtatni, bíztatna, hogy majd sikerül. Nem szép tőle, elhiszem, hogy neki is rossz, de azzal nem lesz jobb ha téged hibáztat. Beszélgess el vele, ha igazán szeret, akkor bocsánatot kér, és megérti. Orvosi vizsgálatokon már átestetek mindketten?
2010. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
nyugtatna, elírtam
2010. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen, férjemnek semmi baja, most engem vizsgálnak eddig minden jó.
2010. szept. 7. 18:38
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
hát nem csodálom, h kiakadtál.....ez nagyon durva, nagyon nehéz elveszíteni egy babát
2010. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

nahát először is, ne keseredj el emiatt. Közeli rokonomnál fordult elő, hogy 6 éven keresztül probálkozott, és nem jött össze neki a baba. volt hogy 7honapos terhesen vetélt, volt hogy 1... pontosan nem tudom hányszor vetélt, de sokszor, főleg ha azt is nézzük amit még csak kivérzett.

Semmi problémát nem találtak, és a ahtodik év végén teherbe esett, és megszült egy gyönyörű kisfiút. Kérdezgetett ő mindenféle embert már szegény hogy mi lehet az oka, és miután megszületett a kisfiú mondta neki egy pszichológus, hogy van olyan, hogy még nem vagy érett a gyermeknevelésre - tudat alatt persze - és ezért nem jön össze.

A másik amit akartam mondani..nem megbántani akarlak vagy elkeseríteni...de biztos hogy ettől az embertől akarsz te gyereket? Képes egy ilyen álllapotban hibáztatni téged ezért? Fel kéne fognia, hoyg ez számodra nagyonn fájdalom mint neki, vagy ha nem is, támogatnotok kell egymást, nem hibáztatni...Aki egy ilyen súlyos esetben nem hajlandó melléd állni, az semmiben nem fog...

de nefélj, ez nem a te hibád. Majd összejön, ha nem, csodaszép kisbabákat lehet örökefogadni, amivel megmentheted az életüket:)

2010. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Húúú,szegénykém,ez nagyon durva!És ő "férj"?!Most lenne csak igazán szükséged a megértésére,törődésére.És Te nem vagy hibás,maximum a szervezetedben van egy kis zavar,amit minden bizonnyal hamarosan orvosolnak is.És akkor nemsokára ANYUKA leszel!Sok erőt és kitartást kívánok addig is!2 gyerekes anyuka
2010. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy az a gyerek nem akart egy ilyen "apukának" megszületni...
2010. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Az én szüleim 5 évig próbálkoztak mire sikerült összehozniuk. A húgomat meg nem is tervezték, aztán jött. Nehéz megmondani, hogy mi befolyásolja ezeket a dolgokat.


Azt tudom, hogy anyunak még papírja is volt arról, hogy nem lehet neki. Apa pedig akkor azt mondta neki, hogy Ő feleséget keresett, amikor elvette és nem anyát. Ha nem lesz gyerekük, akkor nem lesz, azért van vele, mert szereti.


Szerintem a férjednek is hasonlóan kéne ehhez, hozzáállnia.

2010. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez az. Ez teljesen primitív. Ilyen "emberrel" ne kösd össze az életedet, mert te is egyike leszel azon ezreknek, akik pólyásbabával itt panaszkodnak, hogy nem bánik velük jól a férjük. Akármilyen is volt az elmúlt két+akárhány év alatt, ez az egy mondata hazavágta az egészet. Most csomagolj, mert ebből jó házasság nem lesz. Most sem az.
2010. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!